امروز : 11 مهر 1402
معاونت غذا و دارو
دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی کاشان
  • 1402/06/04 - 10:31
  • 46
  • زمان مطالعه : 1 دقیقه
  • /ZFNz

پیام معاون محترم غذا و دارو به مناسبت فرارسیدن هفته دولت و روز کارمند

سرپرست محترم غذا و دارو دانشگاه در پیامی فرارسیدن هفته دولت و روز کارمند را به تمامی کارکنان به ویژه همکاران این معاونت تبریک گفت:

سرپرست محترم غذا و دارو دانشگاه در پیامی فرارسیدن هفته دولت و روز کارمند را به تمامی کارکنان به ویژه همکاران این معاونت تبریک گفت:

 

" بسم الله الرحمن الرحیم "

 

خدمتگزاری افتخار بزرگی است که پروردگار متعال آن را بر عهده کسانی قرار داده است که با عمل خالصانه خویش در مسیر گره گشایی از امور مردم گام بر می دارند.

چهارم شهریورماه "روز کارمند" یادآور ارزش نهادن به مجاهدت قشر عظیمی از جامعه و انسان های شایسته ایست که هدفشان خدمت به مردم و کسب رضای خداوند است و در نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران بخش مهم و اساسی اداره امور کشور را برعهده دارند.

بدون تردید تلاش قشر شریف «کارمند» در همه نهادها و سازمان ها زمینه‌ ساز توسعه و پیشرفت است که تلاش‏های صادقانه و بی دریغ کارمندان در عرصه های مختلف در کنار مدیران توانمند، همواره این مجموعه را در رسیدن به اهداف عالی نظام سلامت کشور یاری می نماید.

اینجانب ضمن پاسداشت یاد و خاطره شهدای والامقام دولت، بویژه شهیدان رجایی و باهنر این روز به تمامی همکاران معاونت غذا و دارو تبریک و برای همه از درگاه حضرت احدیت آرزوی سلامتی و توفیق خواستارم.

 

دکتر محمدرضا رشیدی

معاون غذا و دارو

  • گروه خبری : اخبار معاونت غذا و دارو
  • کد خبر : 103209
کلمات کلیدی
مدیر سایت
خبرنگار

مدیر سایت

نظرات

0 نظر برای این مطلب وجود دارد

نظر دهید