امروز : 14 اسفند 1402
معاونت غذا و دارو
دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی کاشان
  • 1402/07/29 - 09:27
  • 194
  • زمان مطالعه : 1 دقیقه
  • /ZQSB

رونمایی از داشبورد اولویت های تولید داخل تجهیزات پزشکی سازمان غذا و دارو

معاون غذاو دارو دانشگاه از رونمایی سامانه پشتیبان سازمان غذا و دارو و داشبورد اولویت های تولید داخل تجهیزات و ملزومات پزشکی خبر داد:

به گزارش روابط عمومی دانشگاه ، دکتر محمد رضا رشیدی گفت: سازمان غذا و دارو در راستای ایجاد شفافیت و هوشمندسازی رصد زنجیره تامین و توزیع فرآورده‌های سلامت‌محور اقدام به راه‌اندازی سامانه‌های الکترونیک کرده است.

وی افزود: داده‌های رصد زنجیره تامین که از طریق سامانه‌های الکترونیکی به‌دست آمده است به‌ منظور طراحی ابزارهای پشتیبان فرایند اخذ تصمیم، در قالب داشبوردهای مدیریتی در سازمان غذا و دارو مورد استفاده قرار می‌گیرد.

معاون غذا و دارو بیان کرد، داشبوردهای عمومی سازمان غذا و دارو با آدرس اینترنتی publicbi.fda.gov.ir با کارکرد اتاق شیشه‌‌ای سازمان غذا و دارو طراحی شده است و اطلاعات مورد نیاز پژوهشگران، فعالان کسب و کار و عموم مردم را در اختیار آن‌ها قرار می دهد.

دکتر محمدرضا رشیدی افزود نام کاربری و رمز عبور این داشبوردها به صورت عمومی در سایت سازمان اطلاع‌رسانی شده و در داشبورد فوق الذکر اطلاعات مربوط به بیش از 3500 کالای نهایی و مواد اولیه تجهیزات پزشکی که کفایت تولید داخل ندارند قابل دسترسی می باشد و همچنین این داداه ها شامل میزان ارزبری، تعداد تامین کنندگان، کلاس خطر و ماهیت کالاها در حوزه تجهیزات پزشکی می باشد.

  • گروه خبری : اخبار معاونت غذا و دارو,اطلاعیه های معاونت غذا و دارو
  • کد خبر : 108861
مدیر سایت
خبرنگار

مدیر سایت

نظرات

0 نظر برای این مطلب وجود دارد

نظر دهید