آیا می دانید داروی شما به چه منظور تجویز شده است ؟ آیا از نحوه مصرف صحیح نگهداری، عوارض و تداخلات داروی خود مطلع هستید؟      آیا می دانید در هنگام مسمومیت دارویی یا غذایی چه باید کرد؟         شماره تلفن 1490 مرکز اطلاع رسانی دارو و سموم کشوری به صورت 24 ساعته آماده پاسخگویی به سؤالات دارویی همشهریان محترم می باشد. همچنین مرکز اطلاع رسانی دارو و سموم دانشگاه علوم پزشکی کاشان با شماره تلفن 03155579000 در ساعات اداری پاسخگوی سؤالات دارویی شما می باشد                             مرکز اطلاع رسانی دارو و سمومDPIC                                     * برای حفظ سلامت خودمان آنتی بیوتیک را هوشمندانه استفاده کنیم .                                     * متاسفانه آمار ها نشان می دهد که کشور ایران بالاترین رتبه سرانه مصرف دارو در جهان را دارد.

2:05:31 PM 1398 / 08 / 24
 


کلیه همشهریان محترم در صورت داشتن هرگونه شکایت از داروخانه های تحت پوشش شهرستان کاشان و محصولات دارویی و مکمل های رژیمی دارند می توانند:

از طریق شماره تلفن 106-03155473025 و 1490 ، واحد رسیدگی به شکایات موضوع را به اطلاع کارشناس رسیدگی به شکایات مستقر در معاونت غذا و دارو برسانند.

همچنین شهروندان محترم می توانند با تکمیل کردن فرم ذیل جهت ارائه مورد شکایت و سایر مدارک به آدرس خیابان طالقانی - محراب 26 _ معاونت غذا و دارو _ مدیریت نظارت بر امور دارو و مواد مخدر به صورت حضوری مراجعه فرمایند.

بدیهی است بلافاصله بعد از دریافت شکایت به موضوع رسیدگی و نتیجه از طریق واحد رسیدگی به شکایات به اطلاع شما رسانده خواهدشد.
 

 فرم شکایت از فرآورده های دارویی  

 

 

   

جشنواره پرتال

انتخاب پرتال برتر