آیا می دانید داروی شما به چه منظور تجویز شده است ؟ آیا از نحوه مصرف صحیح نگهداری، عوارض و تداخلات داروی خود مطلع هستید؟      آیا می دانید در هنگام مسمومیت دارویی یا غذایی چه باید کرد؟         شماره تلفن 1490 مرکز اطلاع رسانی دارو و سموم کشوری به صورت 24 ساعته آماده پاسخگویی به سؤالات دارویی همشهریان محترم می باشد. همچنین مرکز اطلاع رسانی دارو و سموم دانشگاه علوم پزشکی کاشان با شماره تلفن 03155579000 در ساعات اداری پاسخگوی سؤالات دارویی شما می باشد                             مرکز اطلاع رسانی دارو و سمومDPIC                                     * برای حفظ سلامت خودمان آنتی بیوتیک را هوشمندانه استفاده کنیم .                                     * متاسفانه آمار ها نشان می دهد که کشور ایران بالاترین رتبه سرانه مصرف دارو در جهان را دارد.

12:42:45 AM 1397 / 11 / 27
 

کلیه همشهریان محترم در صورت داشتن هرگونه شکایت ازمحصولات غذایی ،آرایشی و بهداشتی تولید کارخانجات داخل یا خارج شهرستان می توانند:

از طریق شماره تلفن 122-03155579001 واحد رسیدگی به شکایات موضوع را به اطلاع کارشناس رسیدگی به شکایات مستقر در معاونت غذا و دارو برسانند.

همچنین شهروندان محترم می توانند با تکمیل کردن فرم ذیل جهت ارائه نمونه مورد شکایت و سایر مدارک به آدرس میدان معلم ابتدای بلوار شهید باهنر _ معاونت غذا و دارو _ مدیریت نظارت بر مواد غذایی ،آشامیدنی ،آرایشی و بهداشتی به صورت حضوری مراجعه فرمایند.

بدیهی است بلافاصله بعد از دریافت شکایت به موضوع رسیدگی و نتیجه از طریق واحد رسیدگی به شکایات به اطلاع شما رسانده خواهدشد

 

فرم شکایت از محصولات غذایی آرایشی و بهداشتی

 

   

جشنواره پرتال

انتخاب پرتال برتر