آیا می دانید داروی شما به چه منظور تجویز شده است ؟ آیا از نحوه مصرف صحیح نگهداری، عوارض و تداخلات داروی خود مطلع هستید؟      آیا می دانید در هنگام مسمومیت دارویی یا غذایی چه باید کرد؟         شماره تلفن 1490 مرکز اطلاع رسانی دارو و سموم کشوری به صورت 24 ساعته آماده پاسخگویی به سؤالات دارویی همشهریان محترم می باشد. همچنین مرکز اطلاع رسانی دارو و سموم دانشگاه علوم پزشکی کاشان با شماره تلفن 03155579000 در ساعات اداری پاسخگوی سؤالات دارویی شما می باشد                             مرکز اطلاع رسانی دارو و سمومDPIC                                     * برای حفظ سلامت خودمان آنتی بیوتیک را هوشمندانه استفاده کنیم .                                     * متاسفانه آمار ها نشان می دهد که کشور ایران بالاترین رتبه سرانه مصرف دارو در جهان را دارد.

1:39:11 AM 1397 / 02 / 31
 
اخبار معاونت غذا و دارو

ارزیابی برنامه های پیش نیازی PRPs واحدهای تولید صنایع غذایی و آشامیدنی

اصلاحیه فرم های برنامه های PRPs واحدهای تولید صنایع غذایی و آشامیدنی

 

به منظور اجرای دستورالعمل اداره کل نظارت بر مواد غذایی، آرایشی و بهداشتی کلیه واحدهای تولیدی مواد غذایی و آشامیدنی تحت پوشش این دانشگاه ملزم به تکمیل فرم ارزیابی برنامه های پیش نیازی (PRPs)مربوط به سال 1390می باشند .

مسئولین فنی واحدهای تولیدی فرم های مربوطه را تکمیل و تا تاریخ 31/6/90 به اداره نظارت بر مواد غذایی معاونت غذا و دارو تحویل نمایند. بدیهی است ارائه هر گونه خدمات در سال جاری منوط به تکمیل فرم (PRPs) مذکور خواهد بود.

  دستورالعمل تکمیل فرم

 چک لیست ارزیابی برنامه های پیشنیازی(PRPs)

 

 

ساعت : 11:46 -  روز  : یکشنبه  - 9 /  5 / 1390 /  شماره خبر : 30 / تعداد نمايش :15385

درج نظر بینندگان نظرات کاربران فایل مرتبط
  درج نظر بينندگان خبر :
  نظرات كاربران:


   

جشنواره پرتال

انتخاب پرتال برتر