آیا می دانید داروی شما به چه منظور تجویز شده است ؟ آیا از نحوه مصرف صحیح نگهداری، عوارض و تداخلات داروی خود مطلع هستید؟      آیا می دانید در هنگام مسمومیت دارویی یا غذایی چه باید کرد؟         شماره تلفن 1490 مرکز اطلاع رسانی دارو و سموم کشوری به صورت 24 ساعته آماده پاسخگویی به سؤالات دارویی همشهریان محترم می باشد. همچنین مرکز اطلاع رسانی دارو و سموم دانشگاه علوم پزشکی کاشان با شماره تلفن 03155579000 در ساعات اداری پاسخگوی سؤالات دارویی شما می باشد                             مرکز اطلاع رسانی دارو و سمومDPIC                                     * برای حفظ سلامت خودمان آنتی بیوتیک را هوشمندانه استفاده کنیم .                                     * متاسفانه آمار ها نشان می دهد که کشور ایران بالاترین رتبه سرانه مصرف دارو در جهان را دارد.

1:54:14 AM 1398 / 06 / 27
 
اخبار معاونت غذا و دارو

به مناسبت عید غدیر خم مراسم جشنی در معاونت غذا و دارو برگزار گردید.

به گزارش روابط عمومی معاونت غذا و دارو در این جلسه دکتر محسن تقی زاده معاون غذا و دارو اعیاد خجسته ذی الحجه، عید سعید قربان و غدیرخم را به همکاران تبریک گفت و بر لزوم توجه به اهمیت روز بزرگ غدیر تاکید نمودند.

در این مراسم آقای جواد کفاش از ذاکران اهل بیت(ع) به مدیحه سرایی و آقای مهندس خواجه منصوری به چکیده ای از خطبه غدیر در وصف این عید سعید و همچنین فضایل و مناقب مولای متقیان و امیرمومنان حضرت علی(ع) پرداختند.

همچنین تکریم مسئول امور مالی معاونت آقای مهدی رعیت و معارفه خانم مریم بابائی در این مراسم صورت گرفت.

گفتنی است پخش نماهنگ، اهدا گل به همکاران سادات و پذیرایی از جمله برنامه های این مراسم بود.

 

جشن غدیر

جشن عید غدیر خم - اهدا گل به همکاران سادات

ساعت : 12:50 -  روز  : دو شنبه  - 28 /  5 / 1398 /  شماره خبر : 30 / تعداد نمايش :130

درج نظر بینندگان نظرات کاربران فایل مرتبط
  درج نظر بينندگان خبر :
  نظرات كاربران:


   

جشنواره پرتال

انتخاب پرتال برتر