آیا می دانید داروی شما به چه منظور تجویز شده است ؟ آیا از نحوه مصرف صحیح نگهداری، عوارض و تداخلات داروی خود مطلع هستید؟      آیا می دانید در هنگام مسمومیت دارویی یا غذایی چه باید کرد؟         شماره تلفن 1490 مرکز اطلاع رسانی دارو و سموم کشوری به صورت 24 ساعته آماده پاسخگویی به سؤالات دارویی همشهریان محترم می باشد. همچنین مرکز اطلاع رسانی دارو و سموم دانشگاه علوم پزشکی کاشان با شماره تلفن 03155579000 در ساعات اداری پاسخگوی سؤالات دارویی شما می باشد                             مرکز اطلاع رسانی دارو و سمومDPIC                                     * برای حفظ سلامت خودمان آنتی بیوتیک را هوشمندانه استفاده کنیم .                                     * متاسفانه آمار ها نشان می دهد که کشور ایران بالاترین رتبه سرانه مصرف دارو در جهان را دارد.

1:40:14 AM 1398 / 06 / 27
 
اخبار معاونت غذا و دارو

نشست کمیسیون ماده 20 داروخانه ها برگزار شد

 

جلسه کمیسیون قانونی ماده 20 امور داروخانه ها با حضور رئیس دانشگاه و سایر اعضاء روز یک شنبه مورخ 98/05/27 در محل ستاد مرکزی دانشگاه تشکیل شد.

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل دانشگاه، موافقت صدور مجوز دو باب داروخانه در خیابان شهید صالحی و فین بزرگ  و ابطال مجوز تاسیس یک باب داروخانه و تاسیس همزمان در محل تصویب و همچنین در خصوص پاره ای از مشکلات و گزارشات بازرسی از داروخانه ها تصمیماتی اتخاذ گردید.

ساعت : 10:58 -  روز  : دو شنبه  - 28 /  5 / 1398 /  شماره خبر : 30 / تعداد نمايش :88

درج نظر بینندگان نظرات کاربران فایل مرتبط
  درج نظر بينندگان خبر :
  نظرات كاربران:


   

جشنواره پرتال

انتخاب پرتال برتر