آیا می دانید داروی شما به چه منظور تجویز شده است ؟ آیا از نحوه مصرف صحیح نگهداری، عوارض و تداخلات داروی خود مطلع هستید؟      آیا می دانید در هنگام مسمومیت دارویی یا غذایی چه باید کرد؟         شماره تلفن 1490 مرکز اطلاع رسانی دارو و سموم کشوری به صورت 24 ساعته آماده پاسخگویی به سؤالات دارویی همشهریان محترم می باشد. همچنین مرکز اطلاع رسانی دارو و سموم دانشگاه علوم پزشکی کاشان با شماره تلفن 03155579000 در ساعات اداری پاسخگوی سؤالات دارویی شما می باشد                             مرکز اطلاع رسانی دارو و سمومDPIC                                     * برای حفظ سلامت خودمان آنتی بیوتیک را هوشمندانه استفاده کنیم .                                     * متاسفانه آمار ها نشان می دهد که کشور ایران بالاترین رتبه سرانه مصرف دارو در جهان را دارد.

4:23:37 PM 1398 / 10 / 30
 
اخبار معاونت غذا و دارو

تامین دارو و تجهیزات پزشکی

برگزاری اولین جلسه کارگروه مدیریت جهادی و قرارگاهی تامین دارو و تجهیزات پزشکی در دانشگاه

اولین جلسه کارگروه مدیریت جهادی و قرارگاهی تامین دارو و تجهیزات پزشکی دانشگاه با حضور رئیس دانشگاه، معاون سیاسی اجتماعی فرمانداری و سایر اعضاء روز سه شنبه مورخ 8/5/98 تشکیل شد.

 

 

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل دانشگاه، در این جلسه مقرر گردید ضمن رصد و بررسی وضعیت مصرف دارو و تجهیزات پزشکی، در خصوص پیگیری کمبودها و استفاده از راهکارهای موجود برای بر طرف نمودن آن شامل استفاده از نرم افزارها، مکاتبات، بازرسی و تشکیل جلسه با داروسازان و پزشکان منطقه اقدامات لازم صورت گیرد.

ساعت : 8:31 -  روز  : یکشنبه  - 13 /  5 / 1398 /  شماره خبر : 30 / تعداد نمايش :147

درج نظر بینندگان نظرات کاربران فایل مرتبط
  درج نظر بينندگان خبر :
  نظرات كاربران:


   

جشنواره پرتال

انتخاب پرتال برتر