آیا می دانید داروی شما به چه منظور تجویز شده است ؟ آیا از نحوه مصرف صحیح نگهداری، عوارض و تداخلات داروی خود مطلع هستید؟      آیا می دانید در هنگام مسمومیت دارویی یا غذایی چه باید کرد؟         شماره تلفن 1490 مرکز اطلاع رسانی دارو و سموم کشوری به صورت 24 ساعته آماده پاسخگویی به سؤالات دارویی همشهریان محترم می باشد. همچنین مرکز اطلاع رسانی دارو و سموم دانشگاه علوم پزشکی کاشان با شماره تلفن 03155579000 در ساعات اداری پاسخگوی سؤالات دارویی شما می باشد                             مرکز اطلاع رسانی دارو و سمومDPIC                                     * برای حفظ سلامت خودمان آنتی بیوتیک را هوشمندانه استفاده کنیم .                                     * متاسفانه آمار ها نشان می دهد که کشور ایران بالاترین رتبه سرانه مصرف دارو در جهان را دارد.

9:23:42 PM 1398 / 06 / 25
 
اخبار معاونت غذا و دارو

سامانه خود اظهاری بسیج ملی کنترل فشارخون

 

 

 

 

 

در راستای  بسیج ملی کنترل فشارخون از تاریخ27اردیبهشت ماه لغایت 15 تیرماه هموطنان می توانند با مراجعه به سامانه خوداظهاری بسیج ملی کنترل فشار خون نسبت به ثبت اطلاعات خود اقدام نمایند.

در راستای اطلاعیه وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی امکان ثبت و خوداظهاری فشارخون از طریق سامانه خوداظهاری به نشانی www.salamat.gov.ir موجود می باشد. در این سامانه هموطنان میتوانند پس از ثبت اطلاعات خود از وضعیت طبقه بندی مقدار فشارخون و اقدامات مورد نیاز آن مطلع شوند.

ساعت : 11:11 -  روز  : چهار شنبه  - 8 /  3 / 1398 /  شماره خبر : 30 / تعداد نمايش :144

درج نظر بینندگان نظرات کاربران فایل مرتبط
  درج نظر بينندگان خبر :
  نظرات كاربران:


   

جشنواره پرتال

انتخاب پرتال برتر