آیا می دانید داروی شما به چه منظور تجویز شده است ؟ آیا از نحوه مصرف صحیح نگهداری، عوارض و تداخلات داروی خود مطلع هستید؟      آیا می دانید در هنگام مسمومیت دارویی یا غذایی چه باید کرد؟         شماره تلفن 1490 مرکز اطلاع رسانی دارو و سموم کشوری به صورت 24 ساعته آماده پاسخگویی به سؤالات دارویی همشهریان محترم می باشد. همچنین مرکز اطلاع رسانی دارو و سموم دانشگاه علوم پزشکی کاشان با شماره تلفن 03155579000 در ساعات اداری پاسخگوی سؤالات دارویی شما می باشد                             مرکز اطلاع رسانی دارو و سمومDPIC                                     * برای حفظ سلامت خودمان آنتی بیوتیک را هوشمندانه استفاده کنیم .                                     * متاسفانه آمار ها نشان می دهد که کشور ایران بالاترین رتبه سرانه مصرف دارو در جهان را دارد.

10:38:35 AM 1398 / 03 / 05
 
اخبار معاونت غذا و دارو

جلسه ویدئو کنفرانس معاونین غذا و دارو قطب هفت کشور

به گزارش روابط عمومی معاونت غذا و دارو، جلسه ویدئو کنفرانس قطب هفت کشور با حضور معاونین و  مدیران اداره نظارت بر دارو ، اداره نظارت بر مواد غذایی و آزمایشگاه ها در تاریخ 20/12/97 برگزار شد.

این جلسه با محوریت بررسی مجوز فعالیت داروخانه های روزانه در ایام تعطیلات نوروزی، پیگیری نحوه ارزشیابی داروخانه و مسئولین فنی داروخانه ها، پیگیری طراحی و استفاده از نرم افزار مدیریت کمبود های دارویی در حوزه دارو و همچنین بررسی موارد مطروحه در جلسات قبلی قطب در حوزه غذا نیز مورد بررسی و نتیجه گیری شد.

ساعت : 13:36 -  روز  : سه شنبه  - 21 /  12 / 1397 /  شماره خبر : 30 / تعداد نمايش :109

درج نظر بینندگان نظرات کاربران فایل مرتبط
  درج نظر بينندگان خبر :
  نظرات كاربران:


   

جشنواره پرتال

انتخاب پرتال برتر