آیا می دانید داروی شما به چه منظور تجویز شده است ؟ آیا از نحوه مصرف صحیح نگهداری، عوارض و تداخلات داروی خود مطلع هستید؟      آیا می دانید در هنگام مسمومیت دارویی یا غذایی چه باید کرد؟         شماره تلفن 1490 مرکز اطلاع رسانی دارو و سموم کشوری به صورت 24 ساعته آماده پاسخگویی به سؤالات دارویی همشهریان محترم می باشد. همچنین مرکز اطلاع رسانی دارو و سموم دانشگاه علوم پزشکی کاشان با شماره تلفن 03155579000 در ساعات اداری پاسخگوی سؤالات دارویی شما می باشد                             مرکز اطلاع رسانی دارو و سمومDPIC                                     * برای حفظ سلامت خودمان آنتی بیوتیک را هوشمندانه استفاده کنیم .                                     * متاسفانه آمار ها نشان می دهد که کشور ایران بالاترین رتبه سرانه مصرف دارو در جهان را دارد.

10:19:00 AM 1398 / 03 / 05
 
اخبار معاونت غذا و دارو

جشن میلاد حضرت زهرا و روز مهندس با حضور معاون غذا ودارو

به گزارش روابط عمومی معاونت غذا و داروی کاشان، به مناسبت سالروز ولادت حضرت فاطمه زهرا (س) طی مراسمی از بانوان معاونت غذا تجلیل شد.

معاون غذا و دارو میلاد فرخنده و با سعادت اسوه تمام عیار مکارم اخلاق صدیقه کبری، حضرت فاطمه زهرا (س) و روز بزرگداشت مقام مادر و زن را به همکاران تبریک گفت و برای آنان آرزوی سلامت و سربلندی نمود.

دکتر تقی زاده در  ادامه به نقش مهندسان در عرصه های گوناگون اشاره نمود و از مهندسین معاونت غذا و دارو تقدیر به عمل آوردند.

گفتنی است نمایش نماهنگ، مدیحه سرایی در وصف حضرت زهرا (س)، پذیرایی و اهدا گل  از جمله برنامه های این مراسم بود.

 

ساعت : 9:30 -  روز  : چهار شنبه  - 8 /  12 / 1397 /  شماره خبر : 30 / تعداد نمايش :141

درج نظر بینندگان نظرات کاربران فایل مرتبط
  درج نظر بينندگان خبر :
  نظرات كاربران:


   

جشنواره پرتال

انتخاب پرتال برتر