آیا می دانید داروی شما به چه منظور تجویز شده است ؟ آیا از نحوه مصرف صحیح نگهداری، عوارض و تداخلات داروی خود مطلع هستید؟      آیا می دانید در هنگام مسمومیت دارویی یا غذایی چه باید کرد؟         شماره تلفن 1490 مرکز اطلاع رسانی دارو و سموم کشوری به صورت 24 ساعته آماده پاسخگویی به سؤالات دارویی همشهریان محترم می باشد. همچنین مرکز اطلاع رسانی دارو و سموم دانشگاه علوم پزشکی کاشان با شماره تلفن 03155579000 در ساعات اداری پاسخگوی سؤالات دارویی شما می باشد                             مرکز اطلاع رسانی دارو و سمومDPIC                                     * برای حفظ سلامت خودمان آنتی بیوتیک را هوشمندانه استفاده کنیم .                                     * متاسفانه آمار ها نشان می دهد که کشور ایران بالاترین رتبه سرانه مصرف دارو در جهان را دارد.

10:01:49 AM 1398 / 03 / 05
 
اخبار معاونت غذا و دارو

کمیسیون ماده11 دانشگاه تشکیل شد

کمیسیون ماده 11 دانشگاه (تعزیرات حکومتی) با حضور رئیس دانشگاه و سایر اعضا روز دوشنبه 16/7/97 در ستاد مرکزی دانشگاه برگزار شد.

 

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل دانشگاه، در این جلسه گزارش کمیسیون تعزیرات استانی مورد بررسی قرار گرفت و مصوب شد اقدامات لازم در خصوص گزارشات واصله به عمل آید.

 

این گزارش حاکیست: همچنین در این نشست دو شکایت تعرفه ای مطرح و با نظر اعضاء مقرر گردید جهت ارجاع به کمیسیون استانی اقدام شود.

ساعت : 13:27 -  روز  : سه شنبه  - 17 /  7 / 1397 /  شماره خبر : 30 / تعداد نمايش :193

درج نظر بینندگان نظرات کاربران فایل مرتبط
  درج نظر بينندگان خبر :
  نظرات كاربران:


   

جشنواره پرتال

انتخاب پرتال برتر