آیا می دانید داروی شما به چه منظور تجویز شده است ؟ آیا از نحوه مصرف صحیح نگهداری، عوارض و تداخلات داروی خود مطلع هستید؟      آیا می دانید در هنگام مسمومیت دارویی یا غذایی چه باید کرد؟         شماره تلفن 1490 مرکز اطلاع رسانی دارو و سموم کشوری به صورت 24 ساعته آماده پاسخگویی به سؤالات دارویی همشهریان محترم می باشد. همچنین مرکز اطلاع رسانی دارو و سموم دانشگاه علوم پزشکی کاشان با شماره تلفن 03155579000 در ساعات اداری پاسخگوی سؤالات دارویی شما می باشد                             مرکز اطلاع رسانی دارو و سمومDPIC                                     * برای حفظ سلامت خودمان آنتی بیوتیک را هوشمندانه استفاده کنیم .                                     * متاسفانه آمار ها نشان می دهد که کشور ایران بالاترین رتبه سرانه مصرف دارو در جهان را دارد.

10:04:12 AM 1398 / 03 / 05
 
اخبار معاونت غذا و دارو

مراسم تکریم و معارفه جمعی از معاونین و مدیران دانشگاه برگزار شد

مراسم تکریم و معارفه جمعی از معاونین و مدیران با حضور رئیس دانشگاه، جمعی از مسئولین مرکز حراست وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی، مدیران و کارکنان دانشگاه در تاریخ 10/7/97 در سالن دکتر محمد قریب دانشکده پزشکی برگزار شد.

 

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل دانشگاه، رئیس دانشگاه در این نشست، از زحمات دکتر همایون نادریان در طول دوران تصدی معاونت آموزشی، دکتر حمیدرضا بنفشه در طول دوران تصدی معاون غذا و دارو، دکتر حمیدی در طول دوران تصدی معاونت تحقیقات و فناوری، دکتر تقوی اردکانی در طول دوران تصدی سرپرست دانشکده پزشکی و محمد خبازی در طول دوران تصدی مدیر حراست دانشگاه قدر دانی شد.

 

دکتر ابراهیم کوچکی، همچنین احکام دکتر تقوی اردکانی به عنوان معاون آموزشی، دکتر محسن تقی زاده به عنوان معاون غذا و دارو، دکتر حمیدرضا بنفشه به عنوان معاون تحقیقات و فناوری، دکتر سید امیر حسن متینی به عنوان سرپرست دانشکده پزشکی و نیز علی اکبر صالحی برزکی به عنوان مدیر حراست دانشگاه را به آنان ابلاغ و برای آنان آرزوی موفقیت کرد.

 

رئیس دانشگاه، جلسات تکریم و معارفه را فرصتی برای بزرگداشت و تکریم از زحمات اشخاصی که در سمت های مختلف فعالیت می کنند، عنوان کرد و از زحمات تمامی مدیران واحدهای فوق تجلیل و برای مدیران جدید آرزوی موفقیت کرد.

 

دکتر کوچکی، بر تعامل و همکاری تمامی همکاران، جهت ارتقای سلامت و رسالت های دانشگاه تاکید کرد.

 

ریاست اداره اطلاعات شهرستان کاشان نیز در این نشست، ضمن تقدیر از زحمات محمد خبازی مدیر سابق حراست دانشگاه و آرزوی موفقیت برای علی اکبر صالحی برزکی در مدیریت جدید این واحد، حراست را مشاور امین، دلسوز و پرتلاش هر سازمانی عنوان کرد.

 

رئیس اداره طرح و برنامه مرکز حراست وزارت بهداشت نیز در این جلسه، مراحل کار حراست را مشکل بیان کرد و گفت: امکان بیان تمامی موضوعات در این حوزه نمی باشد.

 

داوود شمس، به ارتباط تنگاتنگ حوزه حراست با تمام دستگاه های بیرونی اشاره کرد و گفت: فعالیت در این حوزه پراهمیت است.

 

 وی، عملکرد حراست دانشگاه علوم پزشکی کاشان در بین دانشگاه های علوم پزشکی را مطلوب ارزیابی کرد و افزود: حراست این دانشگاه دارای رنکینگ سطح شش در کشور می باشد.

 

این گزارش حاکیست: مسئولین سابق و جدید معاونت های آموزشی، غذا و دارو، تحقیقات و فناوری، دانشکده پزشکی و حراست نیز در این جلسه سخنانی را به ویژه در زمینه فعالیت خود بیان کردند.

 

شایان ذکر است در پایان این مراسم با اهداء لوح تقدیر و هدیه به رسم یادبود از تلاش های این عزیزان قدردانی به عمل آمد.

ساعت : 10:20 -  روز  : چهار شنبه  - 11 /  7 / 1397 /  شماره خبر : 30 / تعداد نمايش :178

درج نظر بینندگان نظرات کاربران فایل مرتبط
  درج نظر بينندگان خبر :
  نظرات كاربران:


   

جشنواره پرتال

انتخاب پرتال برتر