آیا می دانید داروی شما به چه منظور تجویز شده است ؟ آیا از نحوه مصرف صحیح نگهداری، عوارض و تداخلات داروی خود مطلع هستید؟      آیا می دانید در هنگام مسمومیت دارویی یا غذایی چه باید کرد؟         شماره تلفن 1490 مرکز اطلاع رسانی دارو و سموم کشوری به صورت 24 ساعته آماده پاسخگویی به سؤالات دارویی همشهریان محترم می باشد. همچنین مرکز اطلاع رسانی دارو و سموم دانشگاه علوم پزشکی کاشان با شماره تلفن 03155579000 در ساعات اداری پاسخگوی سؤالات دارویی شما می باشد                             مرکز اطلاع رسانی دارو و سمومDPIC                                     * برای حفظ سلامت خودمان آنتی بیوتیک را هوشمندانه استفاده کنیم .                                     * متاسفانه آمار ها نشان می دهد که کشور ایران بالاترین رتبه سرانه مصرف دارو در جهان را دارد.

9:34:22 AM 1398 / 03 / 05
 
اخبار معاونت غذا و دارو

در دانشگاه علوم پزشکی کاشان صورت گرفت:

انتصاب معاون جدید غذا و دارو دانشگاه علوم پزشکی کاشان

به گزارش روابط عمومی معاونت غذا و دارو این مراسم که با حضور معاون توسعه مدیریت و منابع دانشگاه، معاون رئیس دانشگاه، سرپرست اداره حراست دانشگاه، مدیران و کارمندان معاونت غذا و دارو در تاریخ 7/7/97 در سالن اجتماعات معاونت غذا و دارو برگزار شد، دکتر محسن تقی زاده به عنوان معاون جدید غذا و دارو معرفی و همچنین از تلاش های  دکتر حمیدرضا بنفشه در زمان تصدی این پست تجلیل شد.

دکتر نیکزاد معاون توسعه و منابع دانشگاه  ضمن اشاره به جایگاه معاونت غذا و دارو و اهمیت آن، از زحمات و تلاش های چندین ساله دکتر حمیدرضا بنفشه سرپرست سابق معاونت غذا و دارو قدردانی نمودند.

دکتر حمیدرضا بنفشه معاون پیشین غذا و داروی دانشگاه علوم پزشکی که به سمت معاون پژوهشی دانشگاه منصوب شده است ضمن اشاره به گزارش مختصری از عملکرد معاونت غذا و دارو در سال های اخیر،  برای آقای دکتر محسن تقی زاده سرپرست جدید معاونت ، آرزوی توفیق و سربلندی و همچنین از کارکنان معاونت که در پیشبرد اهداف معاونت غذا و دارو مساعدت نمودند تشکرنمودند و با اهداء لوح تقدیر از زحمات مدیران این مجموعه قدردانی نمودند.

در ادامه این مراسم دکتر محسن تقی زاده  سرپرست جدید معاونت ضمن قدردانی از زحمات آقای دکتر حمیدرضا بنفشه در طول تصدی معاونت غذا و دارو  اظهار داشت: با همفکری و ارائه پیشنهادات سازنده می توان معاونت را در جهت دستیابی به اهداف که در نهایت منجر به رضایت عموم مردم خصوصا بیماران نیازمند از خدمات ارائه شده در این معاونت خواهد شد یاری نمایند.

دکتر تقی زاده معاونت غذا و دارو خواستار انجام بازرسی و نظارت های بیشتر و دقیق تر در حوزه های مختلف معاونت غذاودارو و همچنین ارائه هرچه بهتر و کامل تر خدمات به همشهریان شد.

در پایان این جلسه  مدیران و پرسنل معاونت غذا و دارو ضمن تشکر و تقدیر از زحمات و تلاش های دکتر بنفشه  در خصوص رشد و ارتقاء سطح کیفی معاونت، حضور دکتر تقی زاده  را خیر مقدم عرض نمودند.

 

ساعت : 9:1 -  روز  : یکشنبه  - 8 /  7 / 1397 /  شماره خبر : 30 / تعداد نمايش :214

درج نظر بینندگان نظرات کاربران فایل مرتبط
  درج نظر بينندگان خبر :
  نظرات كاربران:


   

جشنواره پرتال

انتخاب پرتال برتر