آیا می دانید داروی شما به چه منظور تجویز شده است ؟ آیا از نحوه مصرف صحیح نگهداری، عوارض و تداخلات داروی خود مطلع هستید؟      آیا می دانید در هنگام مسمومیت دارویی یا غذایی چه باید کرد؟         شماره تلفن 1490 مرکز اطلاع رسانی دارو و سموم کشوری به صورت 24 ساعته آماده پاسخگویی به سؤالات دارویی همشهریان محترم می باشد. همچنین مرکز اطلاع رسانی دارو و سموم دانشگاه علوم پزشکی کاشان با شماره تلفن 03155579000 در ساعات اداری پاسخگوی سؤالات دارویی شما می باشد                             مرکز اطلاع رسانی دارو و سمومDPIC                                     * برای حفظ سلامت خودمان آنتی بیوتیک را هوشمندانه استفاده کنیم .                                     * متاسفانه آمار ها نشان می دهد که کشور ایران بالاترین رتبه سرانه مصرف دارو در جهان را دارد.

1:10:41 AM 1397 / 11 / 27
 
اخبار معاونت غذا و دارو

جشن نیمه شعبان ولادت حضرت ولیعصر(عج) در محل سالن اجتماعات معاونت غذا و دارو برگزار شد

به گزارش روابط عمومی جشن نیمه شعبان ولادت حضرت ولیعصر(عج) در محل سالن اجتماعات معاونت غذا و دارو برگزار شد.

همزمان با فرارسیدن سالروز میلاد یگانه منجی عالم بشریت،حضرت قائم آل محمد(عج)، مراسمی صمیمانه ای سه شنبه 11/2/97 در معاونت غذا و دارو برگزار شد.

در این مراسم که با استقبال همکاران شاغل در معاونت غذا و دارو همراه بود با قرائت دعای فرج، مولودی خوانی توسط همکاران معاونت برگزار گردید .

ساعت : 12:50 -  روز  : شنبه  - 15 /  2 / 1397 /  شماره خبر : 30 / تعداد نمايش :494

درج نظر بینندگان نظرات کاربران فایل مرتبط
  درج نظر بينندگان خبر :
  نظرات كاربران:


   

جشنواره پرتال

انتخاب پرتال برتر