آیا می دانید داروی شما به چه منظور تجویز شده است ؟ آیا از نحوه مصرف صحیح نگهداری، عوارض و تداخلات داروی خود مطلع هستید؟      آیا می دانید در هنگام مسمومیت دارویی یا غذایی چه باید کرد؟         شماره تلفن 1490 مرکز اطلاع رسانی دارو و سموم کشوری به صورت 24 ساعته آماده پاسخگویی به سؤالات دارویی همشهریان محترم می باشد. همچنین مرکز اطلاع رسانی دارو و سموم دانشگاه علوم پزشکی کاشان با شماره تلفن 03155579000 در ساعات اداری پاسخگوی سؤالات دارویی شما می باشد                             مرکز اطلاع رسانی دارو و سمومDPIC                                     * برای حفظ سلامت خودمان آنتی بیوتیک را هوشمندانه استفاده کنیم .                                     * متاسفانه آمار ها نشان می دهد که کشور ایران بالاترین رتبه سرانه مصرف دارو در جهان را دارد.

1:29:30 AM 1397 / 11 / 27
 
اخبار معاونت غذا و دارو

نشست شورای سلامت و امنیت غذایی شهرستان کاشان برگزار شد

شست شورای سلامت و امنیت غذایی شهرستان کاشان با حضور معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان کاشان، رئیس و جمعی از مسوولین دانشگاه و شهرستان روز چهارشنبه مورخ 5/2/97 در سالن جلسات معاونت غذا و دارو برگزار شد.

 به گزارش وب دا، رئیس  دانشگاه در این نشست، درخصوص هفته سلامت و شعار آن با عنوان "پوشش همگانی سلامت برای همه، در همه جا" اشاره کرد و به رویکرد سلامتی از لحاظ جسمی، روحی، اجتماعی و معنوی پرداخت.

 دکتر ابراهیم کوچکی ، در زمینه افتتاح پروژه ها از جمله افتتاح مراکز و پایگاه های خدمات جامع سلامت تحت پوشش دانشگاه در هفته سلامت و توجه ویژه سازمان ها و ادارات به ارتقا سلامت نکاتی را بیان کرد.

دکتر حمید رضا مومنیان معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان کاشان، ضمن تقدیر و تشکر از اعضای شورا، درخصوص مطالب ارائه شده، اجرای به موقع مصوبات جلسه و همچنین برخورد با واحدهای فروش آب تصفیه غیر مجاز، جمع آوری و برخورد قانونی با افراد دوره گرد فروش مواد غذایی در کنار محور باغ فین و اتوبان و رسیدگی به وضعیت گندم، آرد و نان نانوایی  ها توسط سازمان های مرتبط را خواستار شد.

 

ساعت : 10:46 -  روز  : شنبه  - 8 /  2 / 1397 /  شماره خبر : 30 / تعداد نمايش :193

درج نظر بینندگان نظرات کاربران فایل مرتبط
  درج نظر بينندگان خبر :
  نظرات كاربران:


   

جشنواره پرتال

انتخاب پرتال برتر