آیا می دانید داروی شما به چه منظور تجویز شده است ؟ آیا از نحوه مصرف صحیح نگهداری، عوارض و تداخلات داروی خود مطلع هستید؟      آیا می دانید در هنگام مسمومیت دارویی یا غذایی چه باید کرد؟         شماره تلفن 1490 مرکز اطلاع رسانی دارو و سموم کشوری به صورت 24 ساعته آماده پاسخگویی به سؤالات دارویی همشهریان محترم می باشد. همچنین مرکز اطلاع رسانی دارو و سموم دانشگاه علوم پزشکی کاشان با شماره تلفن 03155579000 در ساعات اداری پاسخگوی سؤالات دارویی شما می باشد                             مرکز اطلاع رسانی دارو و سمومDPIC                                     * برای حفظ سلامت خودمان آنتی بیوتیک را هوشمندانه استفاده کنیم .                                     * متاسفانه آمار ها نشان می دهد که کشور ایران بالاترین رتبه سرانه مصرف دارو در جهان را دارد.

1:13:16 AM 1397 / 11 / 27
 
اخبار معاونت غذا و دارو

کمیته رسیدگی به شکایات و تخلفات داروخانه های تحت پوشش برگزار گردید

به گزارش روابط عمومی معاونت غذا و دارو، نخستین کمیته رسیدگی به شکایات و تخلفات داروخانه های تحت پوشش در سال جاری برگزار گردید.

این کمیته در روز چهارشنبه پنجم  اردیبهشت  ماه با حضور معاون غذا و دارو ، مدیر نظارت بر امور دارو و مواد مخدر، کارشناسان امور داروخانه ها و نماینده انجمن داروسازان با هدف رسیدگی به 4 پرونده شکایات از داروخانه تشکیل شد

گفتنی است که در پایان نسبت به صدور رای و تعیین تکلیف پرونده ها اقدام شد .

ساعت : 12:3 -  روز  : پنج شنبه  - 6 /  2 / 1397 /  شماره خبر : 30 / تعداد نمايش :205

درج نظر بینندگان نظرات کاربران فایل مرتبط
  درج نظر بينندگان خبر :
  نظرات كاربران:


   

جشنواره پرتال

انتخاب پرتال برتر