آیا می دانید داروی شما به چه منظور تجویز شده است ؟ آیا از نحوه مصرف صحیح نگهداری، عوارض و تداخلات داروی خود مطلع هستید؟      آیا می دانید در هنگام مسمومیت دارویی یا غذایی چه باید کرد؟         شماره تلفن 1490 مرکز اطلاع رسانی دارو و سموم کشوری به صورت 24 ساعته آماده پاسخگویی به سؤالات دارویی همشهریان محترم می باشد. همچنین مرکز اطلاع رسانی دارو و سموم دانشگاه علوم پزشکی کاشان با شماره تلفن 03155579000 در ساعات اداری پاسخگوی سؤالات دارویی شما می باشد                             مرکز اطلاع رسانی دارو و سمومDPIC                                     * برای حفظ سلامت خودمان آنتی بیوتیک را هوشمندانه استفاده کنیم .                                     * متاسفانه آمار ها نشان می دهد که کشور ایران بالاترین رتبه سرانه مصرف دارو در جهان را دارد.

6:51:31 AM 1398 / 01 / 03
 
اخبار معاونت غذا و دارو

به مناسبت میلاد با سعادت امیر مومنان علی بن ابی طالب از آقایان معاونت غذا و دارو تقدیر شد

به گزارش روابط عمومی معاونت غذا و دارو ، به مناسبت سالروز میلاد با سعادت امیر مومنان علی بن ابی طالب، مراسمی با هدف بزرگداشت مقام  مرد در تاریخ 09/01/97 برگزار شد.

دراین مراسم آقای دکتر مسعود نساج، مدیر امور عمومی معاونت سالروز ولادت امیر مومنان حضرت علی(ع)، اسوه خردورزان، حامی ستمدیدگان و محرومان و سرچشمه عدالت و روز پدر را تبریک گفت و آرزوی توفیق و سلامتی برای همه کارکنان نمود.

گفتنی است در این گردهمایی که با حضور مدیران معاونت و پرسنل  شاغل در معاونت غذا و دارو برگزار شد از کارکنان مرد معاونت با اهدا هدایا تقدیر شد.

ساعت : 10:8 -  روز  : سه شنبه  - 14 /  1 / 1397 /  شماره خبر : 30 / تعداد نمايش :367

درج نظر بینندگان نظرات کاربران فایل مرتبط
  درج نظر بينندگان خبر :
  نظرات كاربران:


   

جشنواره پرتال

انتخاب پرتال برتر