آیا می دانید داروی شما به چه منظور تجویز شده است ؟ آیا از نحوه مصرف صحیح نگهداری، عوارض و تداخلات داروی خود مطلع هستید؟      آیا می دانید در هنگام مسمومیت دارویی یا غذایی چه باید کرد؟         شماره تلفن 1490 مرکز اطلاع رسانی دارو و سموم کشوری به صورت 24 ساعته آماده پاسخگویی به سؤالات دارویی همشهریان محترم می باشد. همچنین مرکز اطلاع رسانی دارو و سموم دانشگاه علوم پزشکی کاشان با شماره تلفن 03155579000 در ساعات اداری پاسخگوی سؤالات دارویی شما می باشد                             مرکز اطلاع رسانی دارو و سمومDPIC                                     * برای حفظ سلامت خودمان آنتی بیوتیک را هوشمندانه استفاده کنیم .                                     * متاسفانه آمار ها نشان می دهد که کشور ایران بالاترین رتبه سرانه مصرف دارو در جهان را دارد.

12:53:29 AM 1397 / 11 / 27
 
اخبار معاونت غذا و دارو

کارگاه آموزشی کالیبراسیون تجهیزات آزمایشگاهی برگزار شد

به گزارش روابط عمومی معاونت غذا و دارو دانشگاه علوم پزشکی کاشانکارگاه آموزشی یک روزه "کالیبراسیون تجهیزات آزمایشگاهی" به صورت تئوری و عملی، با حضور  آقای دکتر توکلی (سرپرست اداره اوزان و مقیاس اداره کل استاندارد اصفهان)،کارشناسان غذایی و آزمایشگاه معاونت غذا و دارو و مسئولین فنی کارخانجات تولید کننده مواد خوراکی، آرایشی و بهداشتی در تاریخ 20/12/96 در سالن اجتماعات و آزمایشگاه کنترل غذا معاونت غذا و دارو دانشگاه علوم پزشکی برگزار گردید.

  در این کارگاه کارشناسان علاوه  بر فرا گیری  مفاهیم و اصول انجام کالیبراسیون و خطا و عدم قطعیت اندازه گیری، قابلیت ردیابی و سلسه مراتب، گواهی نامه و برچسب گذاری کالیبراسیون و ....  به صورت عملی نیز با کالیبراسیون دستگاهی و لوازم شیشه ای و اصول آن آشنا شدند.

ساعت : 13:24 -  روز  : سه شنبه  - 22 /  12 / 1396 /  شماره خبر : 30 / تعداد نمايش :226

درج نظر بینندگان نظرات کاربران فایل مرتبط
  درج نظر بينندگان خبر :
  نظرات كاربران:


   

جشنواره پرتال

انتخاب پرتال برتر