آیا می دانید داروی شما به چه منظور تجویز شده است ؟ آیا از نحوه مصرف صحیح نگهداری، عوارض و تداخلات داروی خود مطلع هستید؟      آیا می دانید در هنگام مسمومیت دارویی یا غذایی چه باید کرد؟         شماره تلفن 1490 مرکز اطلاع رسانی دارو و سموم کشوری به صورت 24 ساعته آماده پاسخگویی به سؤالات دارویی همشهریان محترم می باشد. همچنین مرکز اطلاع رسانی دارو و سموم دانشگاه علوم پزشکی کاشان با شماره تلفن 03155579000 در ساعات اداری پاسخگوی سؤالات دارویی شما می باشد                             مرکز اطلاع رسانی دارو و سمومDPIC                                     * برای حفظ سلامت خودمان آنتی بیوتیک را هوشمندانه استفاده کنیم .                                     * متاسفانه آمار ها نشان می دهد که کشور ایران بالاترین رتبه سرانه مصرف دارو در جهان را دارد.

1:16:19 AM 1397 / 11 / 27
 
اخبار معاونت غذا و دارو

کمیته دارو و تجهیزات پزشکی دانشگاه برگزار شد

کمیته دارو و تجهیزات پزشکی دانشگاه با حضور رییس دانشگاه و سایر اعضاء روز پنج شنبه مورخ 17/12/96 در سالن شهداء ستاد مرکزی دانشگاه  تشکیل شد.


به گزارش روابط عمومی معاونتدر این جلسه بعد از بحث و و تبادل نظر بین اعضاء  کمیته مقرر گردید تا مراکز درمانی لیست اقلام پرمصرف مورد نیاز 3 ماهه را اعلام و یک نماینده در حوزه تجهیزات پزشکی و دارو معرفی نمایند.

این گزارش حاکیست:  انجام اقدامات لازم جهت تفکیک حساب مالی دارویی و تجهیزات مصرفی پزشکی توسط امور مالی دانشگاه نیز از دیگر مصوبات جلسه بود

ساعت : 13:34 -  روز  : دو شنبه  - 21 /  12 / 1396 /  شماره خبر : 30 / تعداد نمايش :166

درج نظر بینندگان نظرات کاربران فایل مرتبط
  درج نظر بينندگان خبر :
  نظرات كاربران:


   

جشنواره پرتال

انتخاب پرتال برتر