آیا می دانید داروی شما به چه منظور تجویز شده است ؟ آیا از نحوه مصرف صحیح نگهداری، عوارض و تداخلات داروی خود مطلع هستید؟      آیا می دانید در هنگام مسمومیت دارویی یا غذایی چه باید کرد؟         شماره تلفن 1490 مرکز اطلاع رسانی دارو و سموم کشوری به صورت 24 ساعته آماده پاسخگویی به سؤالات دارویی همشهریان محترم می باشد. همچنین مرکز اطلاع رسانی دارو و سموم دانشگاه علوم پزشکی کاشان با شماره تلفن 03155579000 در ساعات اداری پاسخگوی سؤالات دارویی شما می باشد                             مرکز اطلاع رسانی دارو و سمومDPIC                                     * برای حفظ سلامت خودمان آنتی بیوتیک را هوشمندانه استفاده کنیم .                                     * متاسفانه آمار ها نشان می دهد که کشور ایران بالاترین رتبه سرانه مصرف دارو در جهان را دارد.

12:47:43 AM 1397 / 11 / 03
 
اخبار معاونت غذا و دارو

به مناسبت میلاد با سعادت حضرت زهرا از بانوان معاونت غذا و دارو تقدیر شد

به گزارش خبرنگار روابط عمومی معاونت غذا و دارو ، به مناسبت سالروز میلاد با سعادت حضرت صدیقه طاهره، فاطمه زهرا(س) ، مراسمی با هدف بزرگداشت مقام زن، با حضور معاون و مدیران معاونت و بانوان شاغل در معاونت غذا و دارو در تاریخ 17/12/96 برگزار شد.

دراین مراسم آقای دکتر حمیدرضا بنفشه ضمن تبریک میلاد فرخنده حضرت زهرا (س)،  وجود نازنین حضرت زهرا(س) را مایه فخر و مباهات همه مسلمانان و خصوصاً شیعیان دانست والگوگیری از شخصیت کامل و بی بدیل دخت رسول خدا(ص) را برای تمام زنان مایه ی آرامش و سعادت در زندگی عنوان کرد.

گفتنی در پایان از کارکنان زن معاونت با اهدا هدایا تقدیر شد

ساعت : 13:35 -  روز  : پنج شنبه  - 17 /  12 / 1396 /  شماره خبر : 30 / تعداد نمايش :414

درج نظر بینندگان نظرات کاربران فایل مرتبط
  درج نظر بينندگان خبر :
  نظرات كاربران:


   

جشنواره پرتال

انتخاب پرتال برتر