آیا می دانید داروی شما به چه منظور تجویز شده است ؟ آیا از نحوه مصرف صحیح نگهداری، عوارض و تداخلات داروی خود مطلع هستید؟      آیا می دانید در هنگام مسمومیت دارویی یا غذایی چه باید کرد؟         شماره تلفن 1490 مرکز اطلاع رسانی دارو و سموم کشوری به صورت 24 ساعته آماده پاسخگویی به سؤالات دارویی همشهریان محترم می باشد. همچنین مرکز اطلاع رسانی دارو و سموم دانشگاه علوم پزشکی کاشان با شماره تلفن 03155579000 در ساعات اداری پاسخگوی سؤالات دارویی شما می باشد                             مرکز اطلاع رسانی دارو و سمومDPIC                                     * برای حفظ سلامت خودمان آنتی بیوتیک را هوشمندانه استفاده کنیم .                                     * متاسفانه آمار ها نشان می دهد که کشور ایران بالاترین رتبه سرانه مصرف دارو در جهان را دارد.

12:28:07 AM 1397 / 11 / 03
 
اخبار معاونت غذا و دارو

کمیته دارو و تجهیزات دانشگاه برگزار شد

کمیته دارو و تجهیزات دانشگاه با حضور رییس دانشگاه و سایر اعضاء روز شنبه مورخ 96/11/7 در سالن شهداء ستاد مرکزی برگزار شد.

به گزارش وب دا، رییس دانشگاه در این نشست ضمن تاکید بر لزوم برگزاری ماهیانه کمیته دارو و تجهیزات در مراکز تابعه دانشگاه اظهار داشت: دارو و تجهیزات مورد نیاز کلیه مراکز به صورت فصلی و با ذکر حجم و برند در این کمیته مطرح  و خرید ها صرفا پس از تایید این کمیته تهیه گردد.

ساعت : 10:28 -  روز  : شنبه  - 14 /  11 / 1396 /  شماره خبر : 30 / تعداد نمايش :212

درج نظر بینندگان نظرات کاربران فایل مرتبط
  درج نظر بينندگان خبر :
  نظرات كاربران:


   

جشنواره پرتال

انتخاب پرتال برتر