آیا می دانید داروی شما به چه منظور تجویز شده است ؟ آیا از نحوه مصرف صحیح نگهداری، عوارض و تداخلات داروی خود مطلع هستید؟      آیا می دانید در هنگام مسمومیت دارویی یا غذایی چه باید کرد؟         شماره تلفن 1490 مرکز اطلاع رسانی دارو و سموم کشوری به صورت 24 ساعته آماده پاسخگویی به سؤالات دارویی همشهریان محترم می باشد. همچنین مرکز اطلاع رسانی دارو و سموم دانشگاه علوم پزشکی کاشان با شماره تلفن 03155579000 در ساعات اداری پاسخگوی سؤالات دارویی شما می باشد                             مرکز اطلاع رسانی دارو و سمومDPIC                                     * برای حفظ سلامت خودمان آنتی بیوتیک را هوشمندانه استفاده کنیم .                                     * متاسفانه آمار ها نشان می دهد که کشور ایران بالاترین رتبه سرانه مصرف دارو در جهان را دارد.

12:06:51 AM 1397 / 11 / 03
 
اخبار معاونت غذا و دارو

دوره آموزشی عرضه کنندگان و توزیع کنندگان تجهیزات ملزومات پزشکی برگزار شد.

دوره آموزشی عرضه کنندگان و توزیع کنندگان تجهیزات ملزومات پزشکی متقاضی اخذ مجوز از اداره کل نظارت و ارزیابی تجهیزات و ملزومات پزشکی در معاونت غذا و دارو برگزار شد.

دوره آموزشی عرضه کنندگان تجهیزات و ملزومات پزشکی متقاضی اخذ مجوز توزیع و عرضه کالاهای پزشکی سطح 2 و ثبت در سامانه اداره کل نظارت و ارزیابی تجهیزات و ملزومات پزشکی در تاریخ 21/10/96 در محل معاونت غذا و داروی دانشگاه علوم پزشکی کاشان برگزار گردید .

در این دوره که توسط کارشناسان تجهیزات و ملزومات پزشکی معاونت غذا و دارو برگزار شد ، شرکت کنندگان با قوانین ، آیین نامه ها و ضوابط و دستورالعمل های مرتبط با تهیه ، توزیع و عرضه قانونمند تجهیزات و ملزومات پزشکی، استانداردهای انبار، قوانین مرتبط با قاچاق کالا، ضوابط مرتبط با صدور پیش فاکتور و فاکتور سامانه های اداره کل و ... آشنا گردیده و به سوالات مربوط به موضوعات فوق الذکر پاسخ داده شد .

لازم به ذکر است آزمون مربوط به این دوره آموزشی ظرف مدت دو هفته آتنی از شرکت کنندگان اخذ شده و پس از قبولی گواهی گذراندن دوره مذکور به ایشان داده خواهد شد .

 

 

ساعت : 12:49 -  روز  : یکشنبه  - 24 /  10 / 1396 /  شماره خبر : 30 / تعداد نمايش :245

درج نظر بینندگان نظرات کاربران فایل مرتبط
  درج نظر بينندگان خبر :
  نظرات كاربران:


   

جشنواره پرتال

انتخاب پرتال برتر