آیا می دانید داروی شما به چه منظور تجویز شده است ؟ آیا از نحوه مصرف صحیح نگهداری، عوارض و تداخلات داروی خود مطلع هستید؟      آیا می دانید در هنگام مسمومیت دارویی یا غذایی چه باید کرد؟         شماره تلفن 1490 مرکز اطلاع رسانی دارو و سموم کشوری به صورت 24 ساعته آماده پاسخگویی به سؤالات دارویی همشهریان محترم می باشد. همچنین مرکز اطلاع رسانی دارو و سموم دانشگاه علوم پزشکی کاشان با شماره تلفن 03155579000 در ساعات اداری پاسخگوی سؤالات دارویی شما می باشد                             مرکز اطلاع رسانی دارو و سمومDPIC                                     * برای حفظ سلامت خودمان آنتی بیوتیک را هوشمندانه استفاده کنیم .                                     * متاسفانه آمار ها نشان می دهد که کشور ایران بالاترین رتبه سرانه مصرف دارو در جهان را دارد.

12:06:17 AM 1397 / 11 / 03
 
اخبار معاونت غذا و دارو

کمیسیون ماده 20 امور داروخانه ها در دانشگاه برگزار شد

جلسه کمیسیون قانونی ماده 20 امور داروخانه ها با حضور رئیس دانشگاه و سایر اعضاء روز چهارشنبه مورخ 96/10/20 در محل ستاد مرکزی دانشگاه تشکیل شد.

به گزارش روابط عمومی معاونت غذا و دارو، موافقت با تأسیس یک باب داروخانه (حدفاصل میدان الغدیر تا سه راهی خیابان امیرالمومنین)، تمدید مهلت 6 ماهه تاسیس داروخانه شهر آران و بیدگل و منطقه راوند، موافقت با تمدید درخواست تعطیلی یک دراوخانه به مدت یک سال و ... ازموضوعات این جلسه بود.

ساعت : 12:33 -  روز  : یکشنبه  - 24 /  10 / 1396 /  شماره خبر : 30 / تعداد نمايش :250

درج نظر بینندگان نظرات کاربران فایل مرتبط
  درج نظر بينندگان خبر :
  نظرات كاربران:


   

جشنواره پرتال

انتخاب پرتال برتر