آیا می دانید داروی شما به چه منظور تجویز شده است ؟ آیا از نحوه مصرف صحیح نگهداری، عوارض و تداخلات داروی خود مطلع هستید؟      آیا می دانید در هنگام مسمومیت دارویی یا غذایی چه باید کرد؟         شماره تلفن 1490 مرکز اطلاع رسانی دارو و سموم کشوری به صورت 24 ساعته آماده پاسخگویی به سؤالات دارویی همشهریان محترم می باشد. همچنین مرکز اطلاع رسانی دارو و سموم دانشگاه علوم پزشکی کاشان با شماره تلفن 03155579000 در ساعات اداری پاسخگوی سؤالات دارویی شما می باشد                             مرکز اطلاع رسانی دارو و سمومDPIC                                     * برای حفظ سلامت خودمان آنتی بیوتیک را هوشمندانه استفاده کنیم .                                     * متاسفانه آمار ها نشان می دهد که کشور ایران بالاترین رتبه سرانه مصرف دارو در جهان را دارد.

12:44:09 AM 1397 / 11 / 03
 
اخبار معاونت غذا و دارو

سومین دوره کنفرانس علمی یک روزه با عنوان " ارائه خدمات دارویی در بیماران بستری و سرپایی" ویژه داروسازان

به گزارش روابط عمومی معاونت غذا و دارو کاشان، سومین دوره کنفرانس علمی یک روزه با عنوان " ارائه خدمات دارویی در بیماران بستری و سرپایی" ویژه داروسازان شهرستان کاشان مورخ 7/10/96 در محل سالن کنفرانس ساختمان جدید معاونت غذا و دارو کاشان برگزار شد.

در این جلسه که به منظور افزایش سطح آگاهی داروسازان از مبحث داروییPharmaceutical Care)) برگزار گردید، دکتر خیاط کاشانی به بیان اهمیت مستند سازی(Documentation) در رابطه با انجام مراقبت های دارویی برای کلیه بیماران پرداخت و فرم های مرتبط با این فعالیت ها را ارائه نمود.

در ادامه دکتر بنفشه، معاون غذا و دارو ضمن خیر مقدم به داروسازان حاضر در جلسه، مطالبی را پیرامون اهمیت توجه ویژه به سوء مصرف داروهای مختلف نظیر داروهای مخدر و هورمونی بیان کرد.

 

ساعت : 11:13 -  روز  : پنج شنبه  - 14 /  10 / 1396 /  شماره خبر : 30 / تعداد نمايش :254

درج نظر بینندگان نظرات کاربران فایل مرتبط
  درج نظر بينندگان خبر :
  نظرات كاربران:


   

جشنواره پرتال

انتخاب پرتال برتر