آیا می دانید داروی شما به چه منظور تجویز شده است ؟ آیا از نحوه مصرف صحیح نگهداری، عوارض و تداخلات داروی خود مطلع هستید؟      آیا می دانید در هنگام مسمومیت دارویی یا غذایی چه باید کرد؟         شماره تلفن 1490 مرکز اطلاع رسانی دارو و سموم کشوری به صورت 24 ساعته آماده پاسخگویی به سؤالات دارویی همشهریان محترم می باشد. همچنین مرکز اطلاع رسانی دارو و سموم دانشگاه علوم پزشکی کاشان با شماره تلفن 03155579000 در ساعات اداری پاسخگوی سؤالات دارویی شما می باشد                             مرکز اطلاع رسانی دارو و سمومDPIC                                     * برای حفظ سلامت خودمان آنتی بیوتیک را هوشمندانه استفاده کنیم .                                     * متاسفانه آمار ها نشان می دهد که کشور ایران بالاترین رتبه سرانه مصرف دارو در جهان را دارد.

12:27:33 AM 1397 / 11 / 03
 
اخبار معاونت غذا و دارو

معاونت غذا و دارو کاشان برگزار کرد:

جلسه هماهنگی و پایش برنامه عملیاتی و خودارزیابی سال 96 و تقدیر از مسئول و کارشناسان معاونت غذا و دارو

به گزارش روابط عمومی معاونت غذا و دارو دانشگاه علوم پزشکی کاشان، جلسه ای به منظور بررسی و ارائه گزارش و پایش برنامه عملیاتی و خودارزیابی سال 96  با حضور معاون غذا و دارو، مسئول و کارشناسان مربوطه مورخ 6/10/96 در محل سالن کنفرانس معاونت برگزار شد.

دراین جلسه، برنامه و فعالیت های حوزه های دارو، تجهیزات، فرآورده های طبیعی و مکمل، غذا و آزمایشگاه توسط مسئول پایش برنامه عملیاتی معاونت غذا و دارو، دکتر مسعود نساج ارائه و توسط کارشناسان مربوطه ، مورد ارزیابی و بررسی قرار گرفت.

در ادامه توسط دکتر بنفشه، معاون غذا و دارو از مسئول و کارشناسان پایش و ارزیابی برنامه عملیاتی و خودارزیابی معاونت غذا و دارو تقدیر و تشکر نمود

 

ساعت : 11:7 -  روز  : پنج شنبه  - 14 /  10 / 1396 /  شماره خبر : 30 / تعداد نمايش :347

درج نظر بینندگان نظرات کاربران فایل مرتبط
  درج نظر بينندگان خبر :
  نظرات كاربران:


   

جشنواره پرتال

انتخاب پرتال برتر