آیا می دانید داروی شما به چه منظور تجویز شده است ؟ آیا از نحوه مصرف صحیح نگهداری، عوارض و تداخلات داروی خود مطلع هستید؟      آیا می دانید در هنگام مسمومیت دارویی یا غذایی چه باید کرد؟         شماره تلفن 1490 مرکز اطلاع رسانی دارو و سموم کشوری به صورت 24 ساعته آماده پاسخگویی به سؤالات دارویی همشهریان محترم می باشد. همچنین مرکز اطلاع رسانی دارو و سموم دانشگاه علوم پزشکی کاشان با شماره تلفن 03155579000 در ساعات اداری پاسخگوی سؤالات دارویی شما می باشد                             مرکز اطلاع رسانی دارو و سمومDPIC                                     * برای حفظ سلامت خودمان آنتی بیوتیک را هوشمندانه استفاده کنیم .                                     * متاسفانه آمار ها نشان می دهد که کشور ایران بالاترین رتبه سرانه مصرف دارو در جهان را دارد.

12:30:14 AM 1397 / 11 / 03
 
اخبار معاونت غذا و دارو

نشست رئیس سازمان غذا و دارو با انجمن داروسازان و مدیران صنایع غذایی و فرآورده های طبیعی کاشان در معاونت غذا و دارو کاشان

به گزارش روابط عمومی معاونت غذا و دارو در حاشیه مراسم افتتاحیه ساختمان جدید معاونت غذا و دارو دانشگاه علوم پزشکی کاشان، نشست اعضاء انجمن داروسازان، صنایع غذایی، آرایشی، بهداشتی و گیاهان دارویی و مدیران عامل کارخانجات صنایع غذایی و فرآورده های طبیعی کاشان مورخ 30/9/96 در محل سالن کنفرانس آن معاونت با حضور جناب آقای دکتر اصغری، معاون وزیر و رئیس سازمان غذا و دارو و دکتر حمیدرضا بنفشه، معاون غذا و دارو برگزار گردید.

در این جلسه نمایندگان انجمن های مذکور، نظرات و پیشنهادات خود را جهت پیشبرد اهداف انجمن ها در راستای ارتقاء سطح کیفی محصولات و خدمات، ارائه نمودند و به بحث و تبادل نظر پرداختند.

ساعت : 10:5 -  روز  : یکشنبه  - 3 /  10 / 1396 /  شماره خبر : 30 / تعداد نمايش :323

درج نظر بینندگان نظرات کاربران فایل مرتبط
  درج نظر بينندگان خبر :
  نظرات كاربران:


   

جشنواره پرتال

انتخاب پرتال برتر