آیا می دانید داروی شما به چه منظور تجویز شده است ؟ آیا از نحوه مصرف صحیح نگهداری، عوارض و تداخلات داروی خود مطلع هستید؟      آیا می دانید در هنگام مسمومیت دارویی یا غذایی چه باید کرد؟         شماره تلفن 1490 مرکز اطلاع رسانی دارو و سموم کشوری به صورت 24 ساعته آماده پاسخگویی به سؤالات دارویی همشهریان محترم می باشد. همچنین مرکز اطلاع رسانی دارو و سموم دانشگاه علوم پزشکی کاشان با شماره تلفن 03155579000 در ساعات اداری پاسخگوی سؤالات دارویی شما می باشد                             مرکز اطلاع رسانی دارو و سمومDPIC                                     * برای حفظ سلامت خودمان آنتی بیوتیک را هوشمندانه استفاده کنیم .                                     * متاسفانه آمار ها نشان می دهد که کشور ایران بالاترین رتبه سرانه مصرف دارو در جهان را دارد.

3:02:23 PM 1397 / 07 / 27
 
اخبار معاونت غذا و دارو

پنجمین جلسه کمیسیون قانونی ماده 20 امور داروخانه ها تشکیل شد

جلسه کمیسیون قانونی ماده 20 امور داروخانه ها با حضور رئیس دانشگاه و سایر اعضاء در محل ستاد مرکزی دانشگاه علوم پزشکی کاشان در سال جاری تشکیل شد.

به گزارش روابط عمومی معاونت غذا و دارو ، موافقت با تأسیس یک باب داروخانه در شهر ابوزید آباد به صورت شبانه روزی در داخل و یا در مجاورت درمانگاه، بررسی و تصویب صلاحیت دو داروساز جهت تصدی مسئولیت فنی داروخانه و عدم موافقت با تاسیس یک باب داروخانه شبانه روزی در محور فین و همچنین تاسیس داروخانه سرپایی در یکی از بیمارستان ها از موضوعات این نشست بود.

ساعت : 10:23 -  روز  : سه شنبه  - 23 /  8 / 1396 /  شماره خبر : 30 / تعداد نمايش :201

درج نظر بینندگان نظرات کاربران فایل مرتبط
  درج نظر بينندگان خبر :
  نظرات كاربران:


   

جشنواره پرتال

انتخاب پرتال برتر