آیا می دانید داروی شما به چه منظور تجویز شده است ؟ آیا از نحوه مصرف صحیح نگهداری، عوارض و تداخلات داروی خود مطلع هستید؟      آیا می دانید در هنگام مسمومیت دارویی یا غذایی چه باید کرد؟         شماره تلفن 1490 مرکز اطلاع رسانی دارو و سموم کشوری به صورت 24 ساعته آماده پاسخگویی به سؤالات دارویی همشهریان محترم می باشد. همچنین مرکز اطلاع رسانی دارو و سموم دانشگاه علوم پزشکی کاشان با شماره تلفن 03155579000 در ساعات اداری پاسخگوی سؤالات دارویی شما می باشد                             مرکز اطلاع رسانی دارو و سمومDPIC                                     * برای حفظ سلامت خودمان آنتی بیوتیک را هوشمندانه استفاده کنیم .                                     * متاسفانه آمار ها نشان می دهد که کشور ایران بالاترین رتبه سرانه مصرف دارو در جهان را دارد.

2:40:06 AM 1397 / 04 / 30
 
اخبار معاونت غذا و دارو

برگزاری کارگاه آموزشی" اصول نسخه نویسی و تجویز منطقی داروها"

کارگاه آموزشی 3 روزه با عنوان " اصول نسخه نویسی و تجویز منطقی داروها"ویزه دانشجویان سال آخر رشته مامایی دانشگاه علوم پزشکی کاشان  باحضور مدرسینی از معاونت غذا و دارو در تاریخ 96/6/28 لغایت 96/6/30 در محل دانشکده پرستایی و مامایی دانشگاه علوم پزشکی کاشان برگزار شد.

در این کارگاه آموزشی ، دکتر حمید رضا بنفشه (معاون غذا و دارو) در خصوص "داروهای تراتوژن در بارداری و شیردهی" و "طبقه بندی FDA  در مورد مصرف داروها در بارداری" -دکترمحمد حسین خیاط (مدیر نظارت بر دارو و مواد مخدر) در ارتباط با "اقتصاد درمان و دارو و "تجویز منطقی داروها" - دکتر سید محمد مهدی امام( کارشناس دارویی) در خصوص نرم افزار های شناخت تداخل دارو" و "عوارض ناخواسته داروها" ، مطالب کاربردی را در رابطه با داروهای مورد استفاده فارغ التحصیلان رشته مامایی آموزش دادند.

ساعت : 12:36 -  روز  : یکشنبه  - 2 /  7 / 1396 /  شماره خبر : 30 / تعداد نمايش :242

درج نظر بینندگان نظرات کاربران فایل مرتبط
  درج نظر بينندگان خبر :
  نظرات كاربران:


   

جشنواره پرتال

انتخاب پرتال برتر