آیا می دانید داروی شما به چه منظور تجویز شده است ؟ آیا از نحوه مصرف صحیح نگهداری، عوارض و تداخلات داروی خود مطلع هستید؟      آیا می دانید در هنگام مسمومیت دارویی یا غذایی چه باید کرد؟         شماره تلفن 1490 مرکز اطلاع رسانی دارو و سموم کشوری به صورت 24 ساعته آماده پاسخگویی به سؤالات دارویی همشهریان محترم می باشد. همچنین مرکز اطلاع رسانی دارو و سموم دانشگاه علوم پزشکی کاشان با شماره تلفن 03155579000 در ساعات اداری پاسخگوی سؤالات دارویی شما می باشد                             مرکز اطلاع رسانی دارو و سمومDPIC                                     * برای حفظ سلامت خودمان آنتی بیوتیک را هوشمندانه استفاده کنیم .                                     * متاسفانه آمار ها نشان می دهد که کشور ایران بالاترین رتبه سرانه مصرف دارو در جهان را دارد.

1:37:10 AM 1397 / 02 / 31
 
اخبار معاونت غذا و دارو

نخستین کمیته دارو و تجهیزات پزشکی دانشگاه در سال 96 برگزار گردید

نخستین کمیته دارو و تجهیزات پزشکی دانشگاه در سال 96 در سالن شهداء ستاد مرکز دانشگاه با حضور ریاست دانشگاه و اکثریت اعضاء در تاریخ 16/4/96 برگزار گردید.

در این جلسه که با حضور نمایندگاه معاونت های درمان و توسعه منابع انسانی و همچنین روسای بیمارستان شهید بهشتی و نقوی و نیز برخی دیگر از کادر مرتبط درمانی تابعه برگزار شد، پس از ارائه پاره ای از موضوعات و مشکلات توسط اعضاء جلسه و ارائه نقطه نظرات و پیشنهادات مقرر گردید تا کلیه مراکز درمانی تابعه نسبت به تهیه دارو و تجهیزات پزشکی مصرفی مطابق با خط مشی این کمیته اقدام نمایند

همچنین مراکز فهرست دارو و تجهیزات پزشکی مصرفی خود را پس از تشکیل کمیته های بیمارستانی در بازه زمانی حداکثر سه ماه یکبار به معاونت غذا و دارو به عنوان دبیر کمیته دارو و تجهیزات دانشگاه اعلام نمایند.

ساعت : 9:19 -  روز  : شنبه  - 21 /  5 / 1396 /  شماره خبر : 30 / تعداد نمايش :245

درج نظر بینندگان نظرات کاربران فایل مرتبط
  درج نظر بينندگان خبر :
  نظرات كاربران:


   

جشنواره پرتال

انتخاب پرتال برتر