آیا می دانید داروی شما به چه منظور تجویز شده است ؟ آیا از نحوه مصرف صحیح نگهداری، عوارض و تداخلات داروی خود مطلع هستید؟      آیا می دانید در هنگام مسمومیت دارویی یا غذایی چه باید کرد؟         شماره تلفن 1490 مرکز اطلاع رسانی دارو و سموم کشوری به صورت 24 ساعته آماده پاسخگویی به سؤالات دارویی همشهریان محترم می باشد. همچنین مرکز اطلاع رسانی دارو و سموم دانشگاه علوم پزشکی کاشان با شماره تلفن 03155579000 در ساعات اداری پاسخگوی سؤالات دارویی شما می باشد                             مرکز اطلاع رسانی دارو و سمومDPIC                                     * برای حفظ سلامت خودمان آنتی بیوتیک را هوشمندانه استفاده کنیم .                                     * متاسفانه آمار ها نشان می دهد که کشور ایران بالاترین رتبه سرانه مصرف دارو در جهان را دارد.

1:35:03 AM 1397 / 02 / 31
 
اخبار معاونت غذا و دارو

روابط عمومی سازمان غذا و دارو خبر داد:

جمع آوری فرآورده های فاقد مجوز "لارجر و فموشن" از سطح عرضه

به گزارش ایفدانا، روابط عمومی سازمان غذا و دارو  اعلام کرد: با توجه به بازدید های صورت پذیرفته توسط کارشناسان اداره کل فراورده های طبیعی سنتی و مکمل، دو محصول لارجر و فموشن شرکت نوش داروی البرز به علت نامشخص بودن محل تولید، عدم تایید نام تجاری و موارد مصرف  قید شده بر روی بسته بندی، مورد تایید سازمان غذا و دارو نمی باشند.

همچنین بنا براین  گزارش روابط عمومی سازمان غذا و دارو با بیان اینکه معاونت های غذا و دارو دانشگاههای علوم پزشکی سراسر کشور  موظف شده اند که نسبت به جمع آوری فرآورده های مورد اشاره از سطح عرضه اقدام لازم و فوری انجام دهند از مصرف کنندگانی که محصولات فوق را در سطح عرضه مشاهده می کنند خواست موارد را به معاونتهای غذا و دارو  اعلام و یا با شماره تلفن 66405569سازمان غذا و دارو را برای انجام اقدامات قانونی مطلع نمایند.

ساعت : 10:8 -  روز  : پنج شنبه  - 12 /  5 / 1396 /  شماره خبر : 30 / تعداد نمايش :227

درج نظر بینندگان نظرات کاربران فایل مرتبط
  درج نظر بينندگان خبر :
  نظرات كاربران:


   

جشنواره پرتال

انتخاب پرتال برتر