آیا می دانید داروی شما به چه منظور تجویز شده است ؟ آیا از نحوه مصرف صحیح نگهداری، عوارض و تداخلات داروی خود مطلع هستید؟      آیا می دانید در هنگام مسمومیت دارویی یا غذایی چه باید کرد؟         شماره تلفن 1490 مرکز اطلاع رسانی دارو و سموم کشوری به صورت 24 ساعته آماده پاسخگویی به سؤالات دارویی همشهریان محترم می باشد. همچنین مرکز اطلاع رسانی دارو و سموم دانشگاه علوم پزشکی کاشان با شماره تلفن 03155579000 در ساعات اداری پاسخگوی سؤالات دارویی شما می باشد                             مرکز اطلاع رسانی دارو و سمومDPIC                                     * برای حفظ سلامت خودمان آنتی بیوتیک را هوشمندانه استفاده کنیم .                                     * متاسفانه آمار ها نشان می دهد که کشور ایران بالاترین رتبه سرانه مصرف دارو در جهان را دارد.

1:33:40 AM 1397 / 02 / 31
 
اخبار معاونت غذا و دارو

توسط وزارت بهداشت:

از معاونت غذا و دارو دانشگاه علوم پزشکی کاشان تقدیر شد

به گزارش روابط عمومی در همایش معاونین غذا و داروی سراسر کشور با حضور وزیر بهداشت از معاونت غذا و داروی کاشان به دلیل ارائه پیشنهاد تجربه موفق و ارزنده معاونت با موضوع "طرح تحول سلامت" در حوزه غذا و دارو تقدیر شد.

 

در متن این تقدیر آمده است:

جناب آقای دکتر حمیدرضا بنفشه

معاون محترم غذا و دارو دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی و درمانی کاشان

با عنایت به پیشنهاد تجربه موفق و ارزنده معاونت با موضوع طرح تحول سلامت در حوزه غذا و دارو در همایش معاونین غذا و دارو در سال بدینوسیله از زحمات جنابعالی و همکاران محترمتان تشکر و قدردانی می گردد.

توفیق روزافزون برای جنابعالی و تمامی تلاشگران عرصه سلامت را از درگاه خداوند سبحان آرزومندم.

 

ساعت : 11:31 -  روز  : شنبه  - 31 /  4 / 1396 /  شماره خبر : 30 / تعداد نمايش :263

درج نظر بینندگان نظرات کاربران فایل مرتبط
  درج نظر بينندگان خبر :
  نظرات كاربران:


   

جشنواره پرتال

انتخاب پرتال برتر