آیا می دانید داروی شما به چه منظور تجویز شده است ؟ آیا از نحوه مصرف صحیح نگهداری، عوارض و تداخلات داروی خود مطلع هستید؟      آیا می دانید در هنگام مسمومیت دارویی یا غذایی چه باید کرد؟         شماره تلفن 1490 مرکز اطلاع رسانی دارو و سموم کشوری به صورت 24 ساعته آماده پاسخگویی به سؤالات دارویی همشهریان محترم می باشد. همچنین مرکز اطلاع رسانی دارو و سموم دانشگاه علوم پزشکی کاشان با شماره تلفن 03155579000 در ساعات اداری پاسخگوی سؤالات دارویی شما می باشد                             مرکز اطلاع رسانی دارو و سمومDPIC                                     * برای حفظ سلامت خودمان آنتی بیوتیک را هوشمندانه استفاده کنیم .                                     * متاسفانه آمار ها نشان می دهد که کشور ایران بالاترین رتبه سرانه مصرف دارو در جهان را دارد.

5:52:29 PM 1397 / 02 / 03
 
اخبار معاونت غذا و دارو

دومین جلسه کمیسیون قانونی ماده 20 امور داروخانه ها در سال 96 تشکیل شد

جلسه کمیسیون قانونی ماده 20 امور داروخانه ها با حضور رئیس دانشگاه و سایر اعضاء روز چهارشنبه مورخ 96/3/17 در محل ستاد مرکزی دانشگاه تشکیل شد.

 

به گزارش روابط عمومی، در این نشست با تاسیس یک باب داروخانه شبانه روزی در محور فین، یک باب داروخانه در منطقه شهری راوند، یک باب داروخانه در شهر ابوزید آباد و یک باب داروخانه در شهر آران و بیدگل، محدوده بیمارستان سیدالشهدا موافقت بعمل آمد و همچنین صلاحیت یک داروساز جهت تصدی مسئولیت فنی داروخانه مورد تائید و دوباب داروخانه به علت تخلف مورد محرومیت قرار گرفتند.

ساعت : 9:49 -  روز  : پنج شنبه  - 18 /  3 / 1396 /  شماره خبر : 30 / تعداد نمايش :392

درج نظر بینندگان نظرات کاربران فایل مرتبط
  درج نظر بينندگان خبر :
  نظرات كاربران:


   

جشنواره پرتال

انتخاب پرتال برتر