آیا می دانید داروی شما به چه منظور تجویز شده است ؟ آیا از نحوه مصرف صحیح نگهداری، عوارض و تداخلات داروی خود مطلع هستید؟      آیا می دانید در هنگام مسمومیت دارویی یا غذایی چه باید کرد؟         شماره تلفن 1490 مرکز اطلاع رسانی دارو و سموم کشوری به صورت 24 ساعته آماده پاسخگویی به سؤالات دارویی همشهریان محترم می باشد. همچنین مرکز اطلاع رسانی دارو و سموم دانشگاه علوم پزشکی کاشان با شماره تلفن 03155579000 در ساعات اداری پاسخگوی سؤالات دارویی شما می باشد                             مرکز اطلاع رسانی دارو و سمومDPIC                                     * برای حفظ سلامت خودمان آنتی بیوتیک را هوشمندانه استفاده کنیم .                                     * متاسفانه آمار ها نشان می دهد که کشور ایران بالاترین رتبه سرانه مصرف دارو در جهان را دارد.

5:29:30 PM 1397 / 03 / 28
 
اخبار معاونت غذا و دارو

بازدید از معاونت غذا و دارو کاشان توسط نمایندگان سازمان غذا و دارو

به گزارش روابط عمومی معاونت غذا و دارو بازدید از معاونت غذا و دارو کاشان توسط نمایندگان سازمان غذا و دارو درمورخ 96/02/04 جناب آقای مهندس مهدیزاده مدیرکل محترم برنامه ریزی پایش و امور استانهای سازمان غذا و دارو  با هدف ارزیابی از روند ساخت ساختمان جدید معاونت غذا و دارو صورت پذیرفت .  

این گزارش حاکیست ضمن بازدید از ساختمان جدید معاونت و حوزه های ذیربط بازدید و ضمن بررسی وضعیت آنها نشستی با حضور معاون غذا و دارو جناب آقای دکتر بنفشه  و مدیران حوزه های مربوطه در خصوص بررسی های بعمل آمده توسط نمایندگان سازمان برگزار شد که در این نشست مسائل مورد بحث و جمع بندی قرار گرفت و در خاتمه جناب آقای مهندس مهدیزاده ضمن تشکر و قدردانی از اقدامات موثر و روند موجود اظهار رضایتمندی نمودندو قول انجام مساعدت های لازم برای افتتاح ساختمان جدید معاونت  غذا و دارو در آینده نزدیک را دادند.

ساعت : 12:45 -  روز  : شنبه  - 6 /  3 / 1396 /  شماره خبر : 30 / تعداد نمايش :365

درج نظر بینندگان نظرات کاربران فایل مرتبط
  درج نظر بينندگان خبر :
  نظرات كاربران:


   

جشنواره پرتال

انتخاب پرتال برتر