آیا می دانید داروی شما به چه منظور تجویز شده است ؟ آیا از نحوه مصرف صحیح نگهداری، عوارض و تداخلات داروی خود مطلع هستید؟      آیا می دانید در هنگام مسمومیت دارویی یا غذایی چه باید کرد؟         شماره تلفن 1490 مرکز اطلاع رسانی دارو و سموم کشوری به صورت 24 ساعته آماده پاسخگویی به سؤالات دارویی همشهریان محترم می باشد. همچنین مرکز اطلاع رسانی دارو و سموم دانشگاه علوم پزشکی کاشان با شماره تلفن 03155579000 در ساعات اداری پاسخگوی سؤالات دارویی شما می باشد                             مرکز اطلاع رسانی دارو و سمومDPIC                                     * برای حفظ سلامت خودمان آنتی بیوتیک را هوشمندانه استفاده کنیم .                                     * متاسفانه آمار ها نشان می دهد که کشور ایران بالاترین رتبه سرانه مصرف دارو در جهان را دارد.

1:44:20 AM 1397 / 02 / 31
 
اخبار معاونت غذا و دارو

مراسم تودیع و معارفه کارپردازان سابق و جدید معاونت غذا و دارو دانشگاه علوم پزشکی کاشان برگزارشد.

به گزارش روابط عمومی معاونت غذا و دارو، مراسم تودیع و معارفه کارپردازان سابق و جدید معاونت غذا و دارو دانشگاه علوم پزشکی کاشان، برگزار شد.

در این مراسم آقای امیر حسین روحی که از سوی دکتر بنفشه، معاون غذا و داروی دانشگاه بعنوان کارپرداز جدید معاونت غذا و دارو منصوب شده اند به پرسنل این معاونت معرفی شده و همچنین از زحمات ارزنده آقای سید رضا جندقی پور طی دوران مسئولیت خویش بعنوان کارپرداز، تقدیر و تشکر بعمل آمد.

 

 

ساعت : 9:54 -  روز  : چهار شنبه  - 18 /  12 / 1395 /  شماره خبر : 30 / تعداد نمايش :394

درج نظر بینندگان نظرات کاربران فایل مرتبط
  درج نظر بينندگان خبر :
  نظرات كاربران:


   

جشنواره پرتال

انتخاب پرتال برتر