آیا می دانید داروی شما به چه منظور تجویز شده است ؟ آیا از نحوه مصرف صحیح نگهداری، عوارض و تداخلات داروی خود مطلع هستید؟      آیا می دانید در هنگام مسمومیت دارویی یا غذایی چه باید کرد؟         شماره تلفن 1490 مرکز اطلاع رسانی دارو و سموم کشوری به صورت 24 ساعته آماده پاسخگویی به سؤالات دارویی همشهریان محترم می باشد. همچنین مرکز اطلاع رسانی دارو و سموم دانشگاه علوم پزشکی کاشان با شماره تلفن 03155579000 در ساعات اداری پاسخگوی سؤالات دارویی شما می باشد                             مرکز اطلاع رسانی دارو و سمومDPIC                                     * برای حفظ سلامت خودمان آنتی بیوتیک را هوشمندانه استفاده کنیم .                                     * متاسفانه آمار ها نشان می دهد که کشور ایران بالاترین رتبه سرانه مصرف دارو در جهان را دارد.

1:45:15 AM 1397 / 02 / 31
 
اخبار معاونت غذا و دارو

برگزاری جلسه آشنایی با سامانه ردیابی، رهگیری و کنترل اصالت کالا برای داروسازان:

جلسه آشنایی با سامانه ردیابی، رهگیری و کنترل اصالت کالا برای داروسازان شهرستان های کاشان و آران و بیدگل در روز دوشنبه مورخ 09/12/95 در محل سالن اجتماعات بیمارستان نقوی کاشان برگزار شد.

 در این جلسه دکتر حمیده خیمه کبود کارشناس نظارت و ارزیابی دارو و مخدر معاونت غذا و داروی دانشگاه علوم پزشکی کاشان، ضمن معرفی سامانه ردیابی، رهگیری و کنترل اصالت کالا (TTAC) و نیز برچسب اصالت، توضیحاتی را در خصوص امکان بهره گیری و کنترل اقلام دارویی و بهداشتی را ارائه کرد.

ساعت : 13:36 -  روز  : سه شنبه  - 10 /  12 / 1395 /  شماره خبر : 30 / تعداد نمايش :339

درج نظر بینندگان نظرات کاربران فایل مرتبط
  درج نظر بينندگان خبر :
  نظرات كاربران:


   

جشنواره پرتال

انتخاب پرتال برتر