آیا می دانید داروی شما به چه منظور تجویز شده است ؟ آیا از نحوه مصرف صحیح نگهداری، عوارض و تداخلات داروی خود مطلع هستید؟      آیا می دانید در هنگام مسمومیت دارویی یا غذایی چه باید کرد؟         شماره تلفن 1490 مرکز اطلاع رسانی دارو و سموم کشوری به صورت 24 ساعته آماده پاسخگویی به سؤالات دارویی همشهریان محترم می باشد. همچنین مرکز اطلاع رسانی دارو و سموم دانشگاه علوم پزشکی کاشان با شماره تلفن 03155579000 در ساعات اداری پاسخگوی سؤالات دارویی شما می باشد                             مرکز اطلاع رسانی دارو و سمومDPIC                                     * برای حفظ سلامت خودمان آنتی بیوتیک را هوشمندانه استفاده کنیم .                                     * متاسفانه آمار ها نشان می دهد که کشور ایران بالاترین رتبه سرانه مصرف دارو در جهان را دارد.

1:42:18 AM 1397 / 02 / 31
 
اخبار معاونت غذا و دارو

تقدیر رئیس سازمان غذا و دارو از مدیر نظارت بر مواد غذایی، آرایشی و بهداشتی کاشان

به گزارش روابط عمومی معاونت غذا و داروی کاشان  در سیزدهمین گردهمایی مدیران غذا، آرایشی و بهداشتی دانشگاههای علوم پزشکی کشور که با حضور معاون وزیر و رئیس سازمان غذا و دارو و مدیر کل نظارت بر فراورده های غذایی، آرایشی و بهداشتی در چابهار برگزار شد؛ مدیران برتر فعال درامر ارتقای سیاست های غذایی کشور معرفی شدند.

در این همایش از مدیر نظارت بر مواد غذایی، آرایشی و بهداشتی معاونت غذا و داروی دانشگاه علوم پزشکی کاشان در برگزاری برنامه های سراسری روز جهانی غذا در  مهرماه  سال جاری  تقدیر شد.

ساعت : 11:25 -  روز  : شنبه  - 11 /  10 / 1395 /  شماره خبر : 30 / تعداد نمايش :368

درج نظر بینندگان نظرات کاربران فایل مرتبط
  درج نظر بينندگان خبر :
  نظرات كاربران:


   

جشنواره پرتال

انتخاب پرتال برتر