آیا می دانید داروی شما به چه منظور تجویز شده است ؟ آیا از نحوه مصرف صحیح نگهداری، عوارض و تداخلات داروی خود مطلع هستید؟      آیا می دانید در هنگام مسمومیت دارویی یا غذایی چه باید کرد؟         شماره تلفن 1490 مرکز اطلاع رسانی دارو و سموم کشوری به صورت 24 ساعته آماده پاسخگویی به سؤالات دارویی همشهریان محترم می باشد. همچنین مرکز اطلاع رسانی دارو و سموم دانشگاه علوم پزشکی کاشان با شماره تلفن 03155579000 در ساعات اداری پاسخگوی سؤالات دارویی شما می باشد                             مرکز اطلاع رسانی دارو و سمومDPIC                                     * برای حفظ سلامت خودمان آنتی بیوتیک را هوشمندانه استفاده کنیم .                                     * متاسفانه آمار ها نشان می دهد که کشور ایران بالاترین رتبه سرانه مصرف دارو در جهان را دارد.

1:42:36 AM 1397 / 02 / 31
 
اخبار معاونت غذا و دارو

توسط معاونت غذا و دارو کاشان کسب شد.

تقدیر از معاونت غذا و دارو کاشان در اولین همایش ارتقای سلامت اداری و مقابله با فساد

به گزارش روابط عمومی معاونت غذا و دارو ، در اولین همایش ارتقای سلامت اداری و مقابله با فساد  در تاریخ 95/9/22 ،  از معاونت غذا و دارو دانشگاه علوم پزشکی کاشان   تقدیر شد.

متن این این لوح به شرح ذیل می باشد :

 

 

 

رئیس محترم دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی کاشان

 

 با سلام و احترام

با توجه به برگزاری موفق اولین همایش "ارتقای سلامت اداری و مقابله با فساد" در تاریخ 95/9/22 ، در این سازمان بر خود لازم می دانم مراتب تقدیر و تشکر این سازمان را از معاون محترم غذا و دارو و مدیران محترم بازرسی و حقوقی آن دانشگاه  جهت مشارکت و حضور فعال و موثر در همایش مزبور اعلام نمایم. امید است در پناه ایزدمتعال و توجهات حضرت ولی عصر(عج) همواره در خدمت به نظام مقدس جمهوری اسلامی و مردم شریف میهن اسلامی سربلند و موید باشند.

 

دکتر رسول دیناروند

معاون وزیر و رئیس سازمان غذا و دارو

ساعت : 13:31 -  روز  : چهار شنبه  - 8 /  10 / 1395 /  شماره خبر : 30 / تعداد نمايش :315

درج نظر بینندگان نظرات کاربران فایل مرتبط
  درج نظر بينندگان خبر :
  نظرات كاربران:


   

جشنواره پرتال

انتخاب پرتال برتر