1. واکسن دیگر بیماری­ها در پیشگیری از کرونا تأثیری نداشته و هر بیماری احتیاج به واکسن مخصوص به خودش را دارد.اگر امروزه در بعضی از سایت ها ذکر می شود که واکسنی برای کرونا موثر است مستندات علمی هنوز ندارد .          2. سیر جزو خوراکی­هایی است که دارای برخی خواص ضدمیکروبی هستند و هیچ مطالعه­ای اثر ضدکرونایی سیر را تأیید نکرده است، هر چند که مصرف آن مانند بقیه سبزیجات درحد معمول توصیه می گردد .              3. ویروس کرونا حتی در هوای گرم و مرطوب نیز منتقل میشو؛ بنابراین حتی در این نوع از آب و هوا از شست و شوی مرتب دستان و عدم لمس صورت خود غافل نشوید.         4. آنتی­ بیوتیک­ ها برای عفونت­ های باکتریایی مناسب بوده و جهت پیشگیری از ابتلا به ویروس کرونا مؤثر نیستند. از مصرف خودسرانه آن­ها جداً خودداری کنید.         5. بدن بدون توجه به دمای محیط، دمای خود را در محدوده نرمال حفظ میکند؛ بنابراین قرار گرفتن در هوای گرم شما را از ویروس مصون نگه نمی­ دارد.        6.دوش گرفتن روزانه و شستشوی بدن با صابون توصیه می شود،ولی دوش گرفتن با آب بسیار داغ شما را از ویروس مصون نگه نمی­دارد و حتی می­تواند به شما آسیب برساند.         7. کرونا، یک بیماری تنفسی بوده و توسط قطرات بزاق موجود در سطوح و محیط پخش می­شود؛ تاکنون مدارکی مبنی بر انتقال این ویروس توسط نیش زدن حشرات گزارش نشده است .               8. افراد با سنین بالاتر و بیماری­های زمینه­ای در مقابل این ویروس حساس­تر هستند. بنابراین نیاز است که این افراد مراقبت­های بهداشتی را با دقت بیشتری انجام دهند.               9. هنوز هیچ دارویی جهت پیشگیری از این بیماری معرفی نشده است. بهترین راه پیشگیری شست و شوی مداوم دست­ها و خودداری از لمس صورت و رعایت فاصله بین افراد می باشد.                10.   اسکنرهای حرارتی موجود در فرودگاه­ها و جاده­ها تنها افرادی را که علائم بیماری در آن­ها ظهور کرده است شناسایی می­کنند. بین 2 تا 15 روز زمان احتیاج است تا افراد مبتلا دچار تب شوند. از جا به جایی بین شهرها خودداری کنید.

4:20:12 AM 1401 / 11 / 19
 

 

پیشخوان الکترونیکی ارباب رجوع با هدف ارائه خدمات غیر حضوری به ارباب رجوع، سهولت در دسترسی و پیگیری و پاسخگویی مکانیزه و سریع برای ارباب رجوع در دانشگاه راه اندازی شده است.

 

قبل از بارگذاری نامه به موارد ذیل دقت نمایید.

در صورتیکه نامه دست نویس شخص (حقیقی) باشد.

1.  نامه خوانا باشد.

2. نامه ارسالی حتما با عنوان گیرنده باشد.

3. حتما انتهای نامه شماره تماس و امضا و تاریخ داشته باشد.

4. در صورتیکه در نامه به پیوستی اشاره شده حتما فایل پیوست ضمیمه گردد.

 

در صورتیکه نامه از شرکت (حقوقی) ارسال می گردد.

1. حتما با سربرگ و مهر و امضا شرکت باشد.

2. حتما شماره و تاریخ شرکت در نامه درج شده باشد.

3. عنوان گیرنده مشخص شده باشد.

4. در صورتیکه در نامه به پیوست اشاره شده حتما در فایل پیوست ضمیمه گردد.

5. اطلاعات نامه می بایست به ترتیب زیر تهیه و ارسال شود:

  • نام کارخانه/ نام کارگاه.....
  • عنوان درخواست شامل:( صدور/تمدید/اصلاح پروانه بهداشتی ساخت/تولید قراردادی/ صادرات/ تولید قراردادی صادرات/ کارگاهی/مسبول فنی خانم یا آقای ..../بهره برداری )
  • نام تجاری

 

لازم به ذکر است هر یک از اجزا نامه در بندهای فوق ، کامل نباشد نامه اقدامی ندارد و رد درخواست می گردد.

 

 

برای ارسال و پیگیری نامه ها از طریق لینک زیر اقدام نمائید

http://fc.kaums.ac.ir/

 

   
جشنواره پرتال

انتخاب پرتال برتر