آیا می دانید داروی شما به چه منظور تجویز شده است ؟ آیا از نحوه مصرف صحیح نگهداری، عوارض و تداخلات داروی خود مطلع هستید؟      آیا می دانید در هنگام مسمومیت دارویی یا غذایی چه باید کرد؟         شماره تلفن 1490 مرکز اطلاع رسانی دارو و سموم کشوری به صورت 24 ساعته آماده پاسخگویی به سؤالات دارویی همشهریان محترم می باشد. همچنین مرکز اطلاع رسانی دارو و سموم دانشگاه علوم پزشکی کاشان با شماره تلفن 03155579000 در ساعات اداری پاسخگوی سؤالات دارویی شما می باشد                             مرکز اطلاع رسانی دارو و سمومDPIC                                     * برای حفظ سلامت خودمان آنتی بیوتیک را هوشمندانه استفاده کنیم .                                     * متاسفانه آمار ها نشان می دهد که کشور ایران بالاترین رتبه سرانه مصرف دارو در جهان را دارد.

2:27:29 AM 1398 / 08 / 23
 
اطلاعیه های معاونت غذا و دارو

مجتمع رفاهی خزر آباد ساری پذیرای پرسنل دانشگاه

به گزارش مفدا؛ طی هماهنگی های بعمل آمده اداره رفاه دانشگاه با اداره رفاه وزارت بهداشت پرنسل دانشگاه می توانند از امکانات مجتمع خزر آبا دساری در اردیبهشت و خرداد  ماه سال جاری استفاده نمایند.

 

 

شایان ذکر است هزینه هر شب اقامت صبحانه ،ناهار،شام برای هر نفر ۳۰۰.۰۰۰ ریال می باشد.ضمنا متقاضیان جهت رزرو می توانند با اداره رفاه دانشگاه هماهنگی های لازم را به عمل آوردند.

کلیه پرسنل می توانند در تاریخ های اعلام شده به شرح ذیل تا سقف ۴ نفر اقدام نمایند.

 

ردیف
تاریخ ورود
تاریخ خروج
۱
۹۶/۲/۳۱
۹۶/۳/۳
۲
۹۶/۳/۳
۹۶/۳/۶
۳
۹۶/۳/۶
۹۶/۳/۹
۴
۹۶/۳/۹
۹۶/۳/۱۲
۵
۹۶/۳/۱۲
۹۶/۳/۱۵
۶
۹۶/۳/۱۵
۹۶/۳/۱۸
۷
۹۶/۳/۱۸
۹۶/۳/۲۱
۸
۹۶/۳/۲۱
۹۶/۳/۲۴
۹
۹۶/۳/۲۴
۹۶/۳/۲۷
۱۰
۹۶/۳/۲۷
۹۶/۳/۳۰

 

ساعت : 11:34 -  روز  : پنج شنبه  - 18 /  3 / 1396 /  شماره خبر : 34 / تعداد نمايش :1212

درج نظر بینندگان نظرات کاربران فایل مرتبط
  درج نظر بينندگان خبر :
  نظرات كاربران:


   
جشنواره پرتال

انتخاب پرتال برتر