آیا می دانید داروی شما به چه منظور تجویز شده است ؟ آیا از نحوه مصرف صحیح نگهداری، عوارض و تداخلات داروی خود مطلع هستید؟      آیا می دانید در هنگام مسمومیت دارویی یا غذایی چه باید کرد؟         شماره تلفن 1490 مرکز اطلاع رسانی دارو و سموم کشوری به صورت 24 ساعته آماده پاسخگویی به سؤالات دارویی همشهریان محترم می باشد. همچنین مرکز اطلاع رسانی دارو و سموم دانشگاه علوم پزشکی کاشان با شماره تلفن 03155579000 در ساعات اداری پاسخگوی سؤالات دارویی شما می باشد                             مرکز اطلاع رسانی دارو و سمومDPIC                                     * برای حفظ سلامت خودمان آنتی بیوتیک را هوشمندانه استفاده کنیم .                                     * متاسفانه آمار ها نشان می دهد که کشور ایران بالاترین رتبه سرانه مصرف دارو در جهان را دارد.

1:20:37 AM 1398 / 06 / 27
 

 با توجه به فعالیت بیش از 44کارخانه صنعتی تولید مواد خوراکی , آشامیدنی , آرایشی و بهداشتی و 67باب داروخانه دولتی و خصوصی به صورت شبانه روزی , روزانه تمام وقت ، نیمه وقت  و پیگیری های انجام شده و نیز ارتقا شاخص عملکردی حوزه های تحت پوشش از جمله واحد های غذایی , دارویی و آزمایشگاه کنترل غذا و کسب امتیازات لازم , معاونت توسعه مدیریت و منابع وزارت بهداشت و درمان و آموزش پزشکی در بهمن ماه سال 1386 با ارتقاء مدیریت غذا و دارو دانشگاه به معاونت غذا و داروی سطح 2 موافقت نمود.

این معاونت در ارزیابی عملکرد سال 87 که توسط معاونت غذا و دارو و وزارت متبوع اصلاح گردیده در بین دانشگاه های هم سطح حائز رتبه اول شده است .گفتنی است این معاونت در سال 85 نیز مقام دوم و در سال 86 مقام اول را در رتبه بندی مذکور کسب نموده است.

معاونت غذا و دارو کاشان با جذب نیروهای کارشناس و فعال نمودن واحدهای نظارتی در حوزه های غذا و دارو و استفاده از برنامه های نرم افزاری مختلف در هر واحد باعث ارتقا کیفیت و کمیت فعالیت ها شده است که گزارش آن به شرح زیر ارائه می گردد :

 

گزارش عملکرد واحد های تحت پوشش معاونت غذا و دارو

 

   
جشنواره پرتال

انتخاب پرتال برتر