آیا می دانید داروی شما به چه منظور تجویز شده است ؟ آیا از نحوه مصرف صحیح نگهداری، عوارض و تداخلات داروی خود مطلع هستید؟      آیا می دانید در هنگام مسمومیت دارویی یا غذایی چه باید کرد؟         شماره تلفن 1490 مرکز اطلاع رسانی دارو و سموم کشوری به صورت 24 ساعته آماده پاسخگویی به سؤالات دارویی همشهریان محترم می باشد. همچنین مرکز اطلاع رسانی دارو و سموم دانشگاه علوم پزشکی کاشان با شماره تلفن 03155579000 در ساعات اداری پاسخگوی سؤالات دارویی شما می باشد                             مرکز اطلاع رسانی دارو و سمومDPIC                                     * برای حفظ سلامت خودمان آنتی بیوتیک را هوشمندانه استفاده کنیم .                                     * متاسفانه آمار ها نشان می دهد که کشور ایران بالاترین رتبه سرانه مصرف دارو در جهان را دارد.

4:53:38 AM 1398 / 11 / 04
 
 
با امید این که فعالیت های این کمیته بتواند برای دست اندرکاران نظام سلامت دست مایه ای باشد تا با تجویز منطقی داروها در اشاعه فرهنگ تجویز و مصرف منطقی داروها در کشور سهیم باشد .

همکار گرامی  در صورت تمایل جهت ارتباط بیشتر و ارائه نظرات و پیشنهادات خود و دریافت گزارش عملکرد از طریق پست الکترونیک می توانید در سایت معاونت غذا و دارو  ثبت  کنید  .

             

 

 

            

 

            

 

 

             

   

جشنواره پرتال

انتخاب پرتال برتر