آیا می دانید داروی شما به چه منظور تجویز شده است ؟ آیا از نحوه مصرف صحیح نگهداری، عوارض و تداخلات داروی خود مطلع هستید؟      آیا می دانید در هنگام مسمومیت دارویی یا غذایی چه باید کرد؟         شماره تلفن 1490 مرکز اطلاع رسانی دارو و سموم کشوری به صورت 24 ساعته آماده پاسخگویی به سؤالات دارویی همشهریان محترم می باشد. همچنین مرکز اطلاع رسانی دارو و سموم دانشگاه علوم پزشکی کاشان با شماره تلفن 03155579000 در ساعات اداری پاسخگوی سؤالات دارویی شما می باشد                             مرکز اطلاع رسانی دارو و سمومDPIC                                     * برای حفظ سلامت خودمان آنتی بیوتیک را هوشمندانه استفاده کنیم .                                     * متاسفانه آمار ها نشان می دهد که کشور ایران بالاترین رتبه سرانه مصرف دارو در جهان را دارد.

1:14:36 AM 1398 / 06 / 27
 

 

تاریخچه معاونت

معاونت غذا و دارودر سال 1385 به منظور نظارت بر دارو و مواد خوراکی، آشامیدنی، آرایشی و بهداشتی از معاونت درمان جدا گردید و به عنوان یکی از معاونت های دانشگاه فعالیتهای خود را آغاز نمود.

معاونت غذا و داروی دانشگاه علوم پزشکی کاشان بعنوان یکی از بازوهای اجرایی دانشگاه عهده دار تأمین و ارتقاء سلامت و امنیت غذایی، دارویی وآرایشی و بهداشتی بوده و با بهره گیری از کارشناسان متعهد و استفاده از ابزارهای قانونی و فن آوری های نوین و همچنین احترام به ارزش ها و باورهای دینی حداکثر اطمینان لازم را در خصوص امنیت و سلامت موادغذایی، آشامیدنی، آرایشی و بهداشتی و دارویی برای کلیۀ افراد جامعه فراهم آورد.

امید است با استعانت از خداوند متعال در جهت ارتقای فرهنگ مصرف دارو و غذا و ایجاد ایمنی غذایی در شهرستان کاشان کوشا باشیم.

 

 " اسامی مدیران حوزه معاونت غذا و دارو دانشگاه  علوم پزشکی کاشان "

سرپرست معاونت غذا و دارو

آقای دکتر محسن تقی زاده

مدیر امور عمومی

آقای دکتر مسعود نساج

مدیر نظارت بر امور دارو و مواد مخدر

آقای دکتر محمد حسین خیاط کاشانی

مدیر نظارت بر مواد خوراکی ، آرایشی و بهداشتی

آقای دکتر رضا شرافتی

مدیر آزمایشگاه کنترل غذا

آقای دکتر غلامرضا نمازی

مدیر فرآورده های طبیعی، سنتی و مکمل

آقای دکتر مسعود نساج

کارشناس تجهیزات و ملزومات پزشکی

خانم مهندس نیکی باباقربانی

مسئول انبار دارویی

آقای دکتر محمد حسین خیاط کاشانی

رئیس امور اداری

آقای اصغر فلاح

مدیر امور مالی

خانم مریم بابائی

 
 

 
 
   
جشنواره پرتال

انتخاب پرتال برتر