آیا می دانید داروی شما به چه منظور تجویز شده است ؟ آیا از نحوه مصرف صحیح نگهداری، عوارض و تداخلات داروی خود مطلع هستید؟      آیا می دانید در هنگام مسمومیت دارویی یا غذایی چه باید کرد؟         شماره تلفن 1490 مرکز اطلاع رسانی دارو و سموم کشوری به صورت 24 ساعته آماده پاسخگویی به سؤالات دارویی همشهریان محترم می باشد. همچنین مرکز اطلاع رسانی دارو و سموم دانشگاه علوم پزشکی کاشان با شماره تلفن 03155579000 در ساعات اداری پاسخگوی سؤالات دارویی شما می باشد                             مرکز اطلاع رسانی دارو و سمومDPIC                                     * برای حفظ سلامت خودمان آنتی بیوتیک را هوشمندانه استفاده کنیم .                                     * متاسفانه آمار ها نشان می دهد که کشور ایران بالاترین رتبه سرانه مصرف دارو در جهان را دارد.

5:55:35 PM 1397 / 02 / 03
 
اخبار دارو

آغاز برگزاری دوره‌های آموزشی الکترونیکی فشارخون برای هم‌وطنان

دوره‌های آموزشی الکترونیکی فشارخون از صبح امروز از طریق سامانه http://lms.barakatel.ir/  در حال برگزاری است

به گزارش وب‌دا؛ مدیر پروژه سلامت الکترونیک ضمن اعلام این خبر گفت: این دوره از ساعت 10 صبح امروز از طریق سامانه http://lms.barakatel.ir/  در حال برگزاری است و متقاضیان می‌توانند با استفاده از کارت‌های اعتباری توزیع شده این شرکت در همایش‌ها و یا تهیه این کارت‌ها از شرکت برکت تل، اقدام به ثبت نام در این دوره به صورت کاربر عمومی نمایند و در صورت داشتن سوال بــا شماره تلفن 8-42651515 تماس حاصل نمایند.

دکتر سیدرضا مظهری با اشاره ابن که شعار امسال سازمان جهانی بهداشت به موضوع «فشارخون» اختصاص دارد گفت: برای داشتن زندگی سالم داشتن قلبی سالم از ضروریات است و برای داشتن قلبی سالم، تنظیم فشارخون جزو یکی از اقدامات اصلی است.

گفتنی است: شرکت برکت تل وابسته به ستاد اجرایی فرمان حضرت امام خمینی(ره) و مجری طرح‌های وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی در ارائه خدمات سلامت الکترونیک و حامی سلامت ایرانیان است و با حمایت وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی اقدام به برگزاری دوره‌های الکترونیکی فشارخون برای تمامی افراد جامعه نموده است.

منبع خبر : پایگاه اطلاع رسانی وزارت بهداشت و درمان

ساعت : 10:5 -  روز  : چهار شنبه  - 29 /  3 / 1392 /  شماره خبر : 31 / تعداد نمايش :1072

درج نظر بینندگان نظرات کاربران فایل مرتبط
  درج نظر بينندگان خبر :
  نظرات كاربران:


   

جشنواره پرتال

انتخاب پرتال برتر